Informacje10 listopada 2016, 08:00,

Utrudnienia na 3 przejazdach kolejowych związane z modernizacją linii kolejowej nr 8

W związku z modernizacją linii kolejowej nr 8 zamknięte zostaną przejazdy w Jeziórku i Ławkach-Gabryelinie, natomiast w Starej Iwicznej powróci ruch wahadłowy. Utrudnienia rozpoczną się 10 listopada 2016 roku wieczorem. Przekaż informację sąsiadom i znajomym.

UTRUDNIENIA NA 3 PRZEJAZDACH KOLEJOWYCH ZWIĄZANE Z MODERNIZACJĄ LINII KOLEJOWEJ NR 8

Trakcja PRKiI S.A. informuje, że w związku z modernizacją linii kolejowej wprowadzona zostaje czasowa organizacja ruchu dla następujących przejazdów:
1. Stara Iwiczna: ruch wahadłowy od godz. 22 w czwartek 10 listopada, do północy w niedzielę 13 listopada.
2. Jeziórko, ul. Główna: zamknięcie przejazdu kolejowego od godz. 21 w czwartek 10 listopada do środy 16 listopada.
3. Ławki-Gabryelin: ruch wahadłowy od godz. 20 w czwartek 10 listopada do północy w niedzielę 13 listopada.

Przejazd Jeziórko - schemat czasowej organizacji ruchu

Informacje15 listopada 2016, 11:21,

Zaproszenie wystawców do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym w Konstancinie-Jeziornie

Już po raz 4. obędzie się w Konstancinie-Jeziornie tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy. 18 grudnia 2016 roku w Parku Zdrojowym na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje. Chętni wystawcy mogą już zgłaszać chęć ekspozycji wyrobów czy sprzedaży produktów podczas Jarmarku.

ZAPRASZENIE WYSTAWCÓW DO UDZIAŁU W JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM W KONSTANCINIE

Świąteczne atrakcje podczas jarmarku

Organizatorzy przygotowują dla odwiedzających w każdym wieku specjalne, świąteczne atrakcje. Będą występy, warsztaty artystyczne, wizyta św. Mikołaja oraz miejska wigilia z dzieleniem się opłatkiem. Można będzie też wspólnie pokolędować. Szczegółowy program Jarmarku i lista atrakcji zostanie podana w najbliższym czasie. Będą także liczne stoiska prezentujące okolicznościowe produkty świąteczne i wyroby rękodzieła artystycznego. Do dyspozycji wystawców będą drewniane domki wystawiennicze, które podobnie jak przed rokiem staną w głównej alei Parku Zdrojowego. Także tam, dysponujący własnym stoiskiem wystawcy, będą mogli je rozstawić i prowadzić sprzedaż.

Zgłoszenia zainteresowanych wystawców

Zapraszamy zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń wiejskich oraz firmy i instytucje do wzięcia udziału w jarmarku i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów. Karty zgłoszeniowe (do pobrania poniżej) należy złożyć w Wydziale Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Warszawska 23). Wypełnione karty zgłoszeniowe można również przesłać mailem na adres: promocja@konstancinjeziorna.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Zgłoszenie wystawcy na Jarmark 2016”. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 listopada. Do dyspozycji jednego zgłoszonego podmiotu przeznaczymy ½ miejsca w domku wystawienniczym lub miejsce na ustawienie własnego stoiska. Uwaga! W przypadku dużej ilości zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo wyboru propozycji najatrakcyjniejszych dla charakteru wydarzenia.

Każdy wystawca, którego zgłoszenie zostanie przyjęte i który będzie obecny na Jarmarku, zobowiązany jest do uiszczenia opłaty targowej w wysokości 10 zł. Wystawca zobowiązany jest także do przygotowania i przekazania gadżetów dla dzieci o wartości 50 zł (produktów, wyrobów etc.) przeznaczonych na nagrody w konkursach.

- jarmark-karta-zgloszenia.doc
- regulamin -jarmark.pdf