Informacje2 listopada 2016, 19:15,

Utrudnienia drogowe w związku z modernizacją linii kolejowej nr 8


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Trwa modernizacja linii kolejowej nr 8 (odcinek Warszawa-Okęcie-Radom). W związku z planowanymi zamknięciami kolejnych przejazdów na naszym terenie Gmina Piaseczno monitoruje sytuację i uzyskała w dniu 02.11.2016 potwierdzenie od wykonawcy robót - Trakcji PRKil S.A. - że kolejne zamknięcia nastąpią dopiero po otworzeniu obecnie niedostępnych przejazdów przy Orężnej oraz w Jesówce. Wykonawca - Trakcja PRKiI S.A. potwierdza, że w piątek 4 listopada przejezdne już będą przejazdy przez torowisko na trasie Orężna - Jana Pawła II oraz na trasie Żabieniec-Jesówka. Tego dnia (04.11.2016) wykonawca wieczorem zamknie natomiast przejazd kolejowy na DW 873 w Zalesiu Górnym oraz wprowadzi ruch wahadłowy na DW 721 w Starej Iwicznej.

UTRUDNIENIA DROGOWE W ZWIĄZKU Z MODERNIZACJĄ LINII KOLEJOWEJ NR 8

Czasowa organizacja ruchu dla tych przejazdów potrwa:
- w przypadku DW 873 w Zalesiu Górnym przejazd kolejowy zamknięty będzie od 4.11.2016 r. (od godziny 20.00) do 10.11.2016 r.
- w przypadku DW 721 w Starej Iwicznejod 04.11.2016 r. (od godziny 22.00) do 07.11.2016 r (do godziny 5.00) nastąpi wprowadzenie ruchu wahadłowego sterowanego przez człowieka, związane z wykonaniem robót torowych w torze nr 2.

Mieszkańcy gminy Piaseczno czekają z niecierpliwością na otwarcie wiaduktu przy Al. Kalin w Piasecznie. Z ostatnich informacji od wykonawcy - Trakcji PRKiI - wynika, że ok. 20 grudnia 2016 r. przy sprzyjających warunkach atmosferycznych zakończyć się mają roboty budowlane a rozpocząć procedura uzyskania Pozwolenia na użytkowanie. Opóźnienie w pracach wynika z kolizji energetycznej (15kV) oraz konieczności usunięcia drzew. Wykonawca szacuje, że wiadukt wraz z dojazdami przekazany będzie do użytkowania w I kwartale 2017 roku.

UMiG Piaseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

wątek na forum: modernizacja linii kolejowej nr 8

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 listopada 2016, 21:07,

Ankieta satysfakcji klienta Starostwa Powiatowego w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszamy do wyrażania opinii w badaniu ankietowym satysfakcji klienta Starostwa Powiatowego w Piasecznie.

ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA STAROSTWA POWIATOWEGO W PIASECZNIE
Szanowni Państwo! Macie wpływ na funkcjonowanie swojego Urzędu! Bardzo zależy nam na Państwa opinii. Wypełniając ankietę, pomożecie nam Państwo dopasować poziom usług do Waszych potrzeb i wymagań. Badanie przeprowadzane jest w terminie od dnia 2 listopada do dnia 1 grudnia 2016 roku.

Formularze ankiet dostępne są w Kancelarii Ogólnej, Wydziałach i Biurach, w których Państwo załatwiacie sprawy. Ankietę można także wypełnić na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej: http://bip.piaseczno.pl/public/?id=162202

Wypełnione ankiety prosimy składać do skrzynek oznaczonych napisem: ANKIETY, znajdujących się w Kancelarii Ogólnej Starostwa oraz w poszczególnych zamiejscowych delegaturach Starostwa.

Będziemy bardzo wdzięczni za czas poświęcony wypełnieniu ankiet. Wierzymy, że przyczynią się one do usprawnienia pracy Starostwa i uczynienia go przyjaznym miejscem dla każdego interesanta. Jednocześnie informujemy, że badanie jest w pełni anonimowe, a jego wyniki będą wykorzystywane jedynie w celu usprawnienia pracy urzędu.

Z poważaniem
Pracownicy Starostwa Powiatowego w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie