Informacje10 września 2019, 13:19,

Pijacki wybryk, który mógł zakończyć się tragedią

Pijacki wybryk, który mógł zakończyć się tragedią

W miniony weekend, w godzinach wieczornych policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zostali wezwani na interwencję do miejscowości Kąty, gdzie nieznany mężczyzna miał uszkodzić skrzynkę oraz przyłączce gazowe. O całym zdarzeniu policję powiadomił świadek.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 3
Pijany uszkodził przyłącze gazowe


Funkcjonariusze, którzy przybili na miejsce ustalili okoliczności zdarzenia, zatrzymali również 65-latka podejrzewanego o uszkodzenie mienia. O całej sytuacji powiadomiono też odpowiednie służby celem zabezpieczenia przyłącza, z którego ulatniał się gaz.

Mężczyzna został przewieziony do komisariatu w Górze Kalwarii, w chwili zatrzymania był pijany, badanie alkomatem wykazało 1,7 promila alkoholu w jego organizmie.Wczoraj po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia.

Straty z tytułu zniszczenia mienia zostały wycenione na kwotę nie mniejszą jak 2500 złotych na szkodę Polskiej Spółki Gazownictwa.

autor/źródło: KPP Piaseczno

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Artykuł partnerski10 września 2019, 07:55,

Eventy firmowe w Warszawie na najwyższym poziomie

Eventy firmowe w Warszawie na najwyższym poziomie

Organizując event firmowy, warto zadbać o atrakcje, które spodobają się wszystkim uczestnikom. W Warszawie taki event najlepiej jest zorganizować przez Kartingowy Narodowy, na terenie PGE Narodowego lub na całorocznym torze A1Karting. Spotkaniom towarzyszy obsługa na najwyższym poziomie.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Eventy firmowe organizowane przez Kartingowy Narodowy są doskonałym pomysłem za imprezę integracyjną

Event firmowy w wyścigowym klimacie

Eventy firmowe organizowane przez Kartingowy Narodowy są doskonałym pomysłem za imprezę integracyjną, niebanalne spotkanie biznesowe, prezentację produktów firmy oraz wydarzenia korporacyjne z życia firmy. Tor Kartingowy Narodowy jest miejscem, charakteryzującym się nie tylko najwyższym standardem sprzętu i niebanalnym wyglądem, ale także najwyższą jakością obsługi i wielkością sal konferencyjnych. Ma także możliwość zapewnienia parkingu dla grup kilkutysięcznych.

Impreza integracyjna na torze wyścigowym

Jeśli atrakcje towarzyszące eventowi mają zawierać elementy gier integracyjnych czy służyć lepszemu poznaniu się zespołu, rekomendowane jest skorzystanie z zabawy „Batak” - polegającej na treningu refleksu, lub „Pit Stop” - czyli wymianie koła na czas. Nowoczesne urządzenie do ćwiczenia refleksu, wykorzystywane jest między innymi przez kierowców wyścigowych, zespoły piłkarskie i zawodowe grupy kolarskie.  Nowoczesne urządzenie do wymiany koła pokaże, że od sprawności i wyobraźni zawodnika zależy uzyskany czas. Każda osoba biorąca udział w tej dodatkowej atrakcji, jest przebrana w profesjonalny strój  mechanika - otrzymuje rękawice i klucz  pneumatyczny.  Kolejną atrakcją oferowaną przez Kartingowy Narodowy, która zaliczana jest do zadań rywalizacji jest „Duplex Pro”, który umożliwia trening refleksu.

Symulatory jazdy bolidem wyścigowym oznaczają wyższy poziom eventu

Symulator „Kokpit” znajdujący się w obiekcie Kartingowy Narodowy opiera się na specjalnie zaprojektowanych siłownikach, które pozwalają  doświadczać wrażeń, jak w prawdziwym bolidzie wyścigowym. Uczestnik takiej atrakcji czuje przyspieszenie, wibracje na kierownicy oraz hamowanie jak na profesjonalnym torze. Z kolei „Symulator ruchomy Bolidu” jest najnowocześniejszą wersją bolidu wyścigowego, stworzoną by sprostać wymaganiom nawet zawodowych kierowców wyścigowych. Do pozostałych atrakcji eventu firmowego zaliczyć można: „Hexapod Race”, pozwalający na symulację wyczynowej techniki jazdy, „Motion WRC Symulator” pozwalający poczuć się jak kierowca rajdowy, czy „Bolid Kubicy” - R30 Reanault Team w barwach z 2010 roku.

Kartingowy Narodowy oferuje możliwość przygotowania indywidualnego scenariusza eventu firmowego. Symulatory i urządzenia treningowe można brandować i wypożyczać do dowodnej lokalizacji.

autor/źródło: kartingowynarodowy.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie