Informacje18 czerwca 2013, 00:00,

Uśmiech rodziny piknik integracyjny w Piasecznie

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Piasecznie oraz Stowarzyszenie Auxilium działające przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Piasecznie serdecznie zapraszają na piknik integracyjny UŚMIECH RODZINY, który odbędzie się w najbliższą sobotę 22 czerwca 2013 roku w godz. 14.00 - 19.00. Miejsce: Stadion Miejski przy ul. 1 maja 16 w Piasecznie. W imieniu organizatorów zapraszamy na piknik rodzinny w Piasecznie.

UŚMIECH RODZINY PIKNIK INTEGRACYJNY W PIASECZNIE

W programie wiele atrakcji, m.in. bogaty program artystyczny, liczne konkursy, loterie, zawody sportowe, pokaz mody, kiełbaski i swojskie jadło. W czasie pikniku będzie można bezpłatnie zmierzyć ciśnienie i poziom cukru, skorzystać z porad logopedycznych i terapeutycznych, obejrzeć pokaz tresury psów. Gośćmi specjalnymi pikniku będą m.in.: Donatan, zespół Manaus, Kolorofonia, sławni piłkarze, wróżka. Dochód z festynu zostanie przekazany na potrzeby Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje18 czerwca 2013, 00:00,

Zajęcia poetycko - plastyczne dla dzieci

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piasecznie oddział dla dzieci zaprasza najmłodszych na zajęcia plastyczno - poetyckie, które poprowadzi Sylwia Zabor-żakowska z pracowni Rzeżucha. Zajęcia odbędą się 21 czerwca 2013 roku o godz.10.00 w bibliotece, przy ul. Szkolnej 9 w Piasecznie. Zapraszamy na zajęcia poetycko-plastyczne dla dzieci.

Zajęcia poetycko - plastyczne dla dzieci
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno