Informacje17 września 2012, 00:00,

Uśmiech jesieni - spotkanie z Czesławą Ochman

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza mieszkańców na spotkanie z poetką Czesławą Ochman członkinią Klubu Poszukiwaczy Słowa. Spotkanie odbędzie się w sobotę 22 września 2012 roku o godz. 17.00, w bibliotece w Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Autorka prezentować będzie wiersze z nowego tomiku pt. Uśmiech jesieni.

UŚMIECH JESIENI - SPOTKANIE Z CZES£AW¡ OCHMAN

Czesława Ochman pisze wiersze i bajki dla dzieci. W kręgu jej poetyckich zainteresowań jest człowiek oraz otaczająca go przyroda.. W 2011 r. zadebiutowała bardzo osobistym tomikiem poezji pt. "Gdy szepcze wiatr", mówiącym o radości życia, tęsknocie i marzeniach. W 2012 r, został wydany drugi tomik wierszy pt. Uśmiech jesieni - mówiący o jesieni, tej barwnej za oknami i o tej w sercu, o pragnieniach, marzeniach i radości płynącej z codzienności w otoczeniu bliskich i przyrody.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje15 września 2012, 00:00,

Święto Pieczonego Ziemniaka Zalesie Górne 2012

Sołtys i Rada Sołecka zapraszają mieszkańców i sąsiadów z okolicznych miejscowości do wspólnego spędzenia czasu pod hasłem: Święto Pieczonego Ziemniaka w Zalesiu Górnym. Impreza odbędzie się 16 września 2012 roku od godz. 14.00 do zmroku. Miejsce: plac rekreacyjno-sportowy na Domance w Zalesiu Górnym (u zbiegu ulic Koralowych Dębów i Wiekowej Sosny). Organizatorzy zaplanowali atrakcje m.in.: sprzedaż z samochodów, muzyka na żywo. Zapraszamy na spotkanie integracyjne mieszkańców.
ŚWIęTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA 2012
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno