Artykuł partnerski16 września 2019, 14:39,

Urządzenia i usługi w ciągłym rozwoju. Co mogą zaoferować?

Całkiem niedawno premierę miał iPhone 11. Najnowszy telefon od firmy Apple zaskakuje swoim wyglądem i aparatem, pokazując jawnie, na co aktualnie zwracają uwagę użytkownicy. W wersji Pro i Pro Max urządzenia znajdziemy potrójny obiektyw aparatu.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Urządzenia i usługi w ciągłym rozwoju. Co mogą zaoferować?

Technologia smarfonów coraz bardziej skupia się na fotografii, a osiągi najnowszych modeli całkowicie zastępują nam aparaty cyfrowe. Teraz możemy utrwalać każdą chwilę tak, aby pozostała z nami na długo. To, jak patrzymy na świat, ciągle się dzięki temu zmienia. Emocje to przecież krótki moment, który naprawdę liczy się wśród minionych dni, miesięcy i lat. Jak technologia otwiera się na człowieka i ułatwia mu życie każdego dnia?

Praktycznie, czyli dobrze

Wszystkie najnowsze rozwiązania, które umieszczane są w urządzeniach codziennego użytku takich jak smartfon, mają właściwie jedno zadanie. Życie ma być dzięki nim łatwiejsze, a wszelkie nowe funkcje mają być rzeczywiście przydatne. Nie byliśmy kiedyś przyzwyczajeni do najwyższej jakości zdjęć wykonywanych telefonem komórkowym. Całkiem niedawno aparaty w tych przenośnych urządzeniach stały się jednak jedynymi, jakie potrzebujemy. Dzięki temu, że są zawsze pod ręką, pozwalają uchwycić wszystkie warte tego chwile. Technologia może wydawać się dziedziną odległą od emocji i uczuć. Czy rzeczywiście taka jest? O tym, że nie jest to prawdą, przekonują się już producenci. Jeżeli w projekcie smarfona nie zostaną uwzględnione codzienne potrzeby użytkownika, telefon taki nie będzie dobrze przyjęty. Zaawansowane funkcje telefonu nie zawsze są potrzebne, natomiast telefon zaprojektowany z myślą o użytkowniku, a nie wyłącznie o najnowszych możliwościach technologicznych, będzie doskonale dopracowany pod kątem opcji, z których korzystamy na co dzień. Połączenia, wiadomości, aplikacje mediów społecznościowych, aparat, klawiatura, na której szybko się pisze, to wszystko wpływa realnie na to, jak oceniamy dany smartfon.

Szybko i z korzyścią

To nie tylko producent urządzeń stale dopasowuje swoje projekty pod potrzeby użytkowników. To także strony internetowe, firmy prowadzące sprzedaż online, blogerzy, właściciele wielkich platform społecznościowych a nawet wróżki online oraz wszyscy ci, którzy opracowują treści, codziennie dbają o to, aby ich przekaz był atrakcyjny dla odbiorcy. Atrakcyjność dziś coraz bardziej jednoznaczna staje się z przydatnością, zatem sprzedawane produkty, oferowane usługi oraz reklamowana treść powinna przynieść zauważalną korzyść dla odbiorcy. To, jak treści internetowe przystosowuje się pod internautów, to nadal nie wszystko. To również usługi stacjonarne zmieniają swój tryb pracy i dostosowują się do ludzi, którzy stawiają dzisiaj na dostępność. Dzięki nowoczesnym technologiom w łatwy sposób można znaleźć choćby darmowy horoskop codzienny.

Zawsze dostępni

Najlepszą dostępność daje internet - nieograniczone godziny i miejsce pracy. To dlatego wiele biznesów przenoszonych jest dzisiaj na serwery internetowe. Są już e-urzędy, internetowe konta bankowe, sklepy internetowe oferujące codzienną żywność, kalendarze z wolnymi terminami u fryzjera, lekarza, czy kosmetyczki. Nie powinno zatem dziwić, że przez internet jesteśmy w stanie skontaktować się także z tanią wróżką, tarocistą, prognostą, mentalistą, numerologiem i całą masą innych specjalistów z zakresu ezoteryki. Wróżby i Tarot online ciągle zyskuje na popularności. To pradawna dziedzina, która pozornie dostępna jest wyłącznie dla starszych osób, które mają czas na wizytę u wróżki. Młode osoby często nie zdają sobie sprawy, że mądrość, którą przekazywały sobie ich babcie, jest teraz dostępna w świecie stawiającym na szybkość i wygodę działania. Wróżby online to dostosowane pod internautę usługi, które nigdy wcześniej nie były tak łatwe. A Ty? Czy Ty nigdy nie chciałeś porozmawiać z jasnowidzem?

Co cenimy w nowych smartfonach najbardziej? Aparat w iPhonie 11 zachwycać ma tym, w jaki sposób uchwyci nawet najdrobniejszą chwilę. Funkcjonalność i szybkość obsługi nowych urządzeń to wygoda niezależnie od sytuacji. Czym jest zatem tarot online, z którego skorzystać można zawsze i wszędzie? Zdecydowanie odpowiedzią na potrzeby każdego, kto inwestuje we własny rozwój i nie chce marnować czasu, czekając na spotkanie z obcym sobie tarocistą. Dziś wszystko jest szybkie, dlatego wróżby online także nabierają tempa.

autor/źródło: wrozbytarot.online

Informacje16 września 2019, 11:43,

Relacja z Jarmarku Piaseczyńskiego

15 września 2019 roku po raz piętnasty odbył się Jarmark Piaseczyński – Sploty piaseczyńskich historii, który promował dziedzictwo kulturowe Piaseczna.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Byliście? Jak Wam się podobało?

Uliczki w centrum Piaseczna zapełniły się kramami handlowymi, stoiskami twórców ludowych, tradycyjnego rzemiosła oraz rękodzieła artystycznego. Można było skosztować kuchni regionalnej, słodkich wypieków, miodu i wyrobów pszczelarskich. Oprócz jarmarcznych stoisk na scenie umieszczonej na Rynki Miejskim, można było posłuchać występów: Piaseczyńskiej Orkiestry Dętej, Kasi Maciejczyk z zespołem, zespołów ludowych: Kłosowianki, Leśne Echo oraz na zakończenie wystąpił piaseczyński zespół Łysa Góra.

Podczas wydarzenia udało się odtworzyć jarmarczny klimat, przybliżyć kulturę i dawne rzemiosło oraz mamy nadzieję, że mieszkańcy zainteresowali się dziedzictwem kulturowym naszego regionu.

Autor zdjęć: Marcin Borkowski
Biuro Promocji i Kultury