Informacje7 września 2014, 15:00,

Urodziny skate parku w Piasecznie

Zapraszamy na pierwsze urodziny piaseczyńskiego skate parku. Impreza odbędzie się w niedzielę 7 września 2014 roku w godzinach 15.00 -19.00 W programie pyszny tort urodzinowy, pokazy jazdy na hulajnodze w wykonaniu Santre Riders i przyjaciół, konkursy z cennymi nagrodami zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów oraz wspólne bicie rekordu w wykonaniu triku tail whip (jak największa liczba riderów jednocześnie).

Urodziny skate parku w Piasecznie

Wszyscy chętni będą mogli skorzystać z darmowych lekcji jazdy i trików na hulajnodze. W trakcie imprezy działać będzie również bezpłatna wypożyczalnia sprzętu. Skorzystać można również będzie z możliwości zakupu sprzętu i akcesoriów hulajnogowych po wyjątkowo promocyjnych cenach. O oprawę muzyczną wydarzenia zadbają DJ Mariano MBH i Kolorofonia. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Organizatorami urodzin są Gmina Piaseczno, GOSiR Piaseczno, firma Santre oraz sklep internetowy WYCZYNOWE.pl

Informacje7 września 2014, 11:00,

75. rocznica tragicznych wydarzeń w Czaplinku

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Proboszcz Parafii w Sobikowie, oraz Sołtys wsi Czaplinek, serdecznie zapraszają na odsłonięcie pomnika na Cmentarzu Parafialnym w Sobikowie ku czci poległych 7 września 1939 r. mieszkańców Czaplinka. Zapraszamy na 75. rocznicę tragicznych wydarzeń w Czaplinku.

Przebieg uroczystości w dniu 6 września 2014r.:
11.45 - Zbiórka pocztów sztandarowych na Cmentarzu Parafialny w Sobikowie
12.00 - Msza Święta na Cmentarzu Parafialnym w Sobikowie