Informacje25 maja 2018, 10:00,

Uroczystości 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości w Henrykowie-Uroczu

25 maja 2018 roku w godz. 12.00-14.00 zapraszamy na uroczystości 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości i postawienia krzyża na mogile powstańców styczniowych. Uroczystości uświetni udział Wojska Polskiego. Miejsce: Przy mogile powstańczej w Henrykowie - Uroczu. ul. Gromadzka 16.

UROCZYSTOŚCI 100. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI W HENRYKOWIE-UROCZU

Program uroczystości:
- liturgia słowa
- odsłonięcie tablicy pamiątkowej
- złożenie kwiatów
Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Informacje28 maja 2018, 17:00,

Otwarte spotkanie Stowarzyszenia Piaseczno zasługujemy na więcej

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy Powiatu Piaseczyńskiego, Miasta i Gminy Piaseczno. PIASECZNO ZASŁUGUJEMY NA WIĘCEJ to stowarzyszenie mieszkańców, sąsiadów i przyjaciół, ludzi samorządu którym przede wszystkim zależy na jakości życia w naszym mieście i w naszym powiecie. To stowarzyszenie ludzi którzy maja już dość słuchania ze czegoś nie da się zrobić albo ze na coś brak jest środków w budżecie. Mamy dość stania w korkach, dość patrzenia na nieudolnie prowadzone inwestycje, opóźnienia w remontach dróg i uchwalania planów zagospodarowania przestrzennego dla deweloperów a nie dla mieszkańców. Chcemy to zmienić, chcemy pokazać państwu ze można inaczej i efektywniej zarządzać naszym miastem.

OTWARTE SPOTKANIE STOWARZYSZENIA PIASECZNO ZASŁUGUJEMY NA WIĘCEJ

Chcemy budować samorząd nie na szyldach partyjnych tylko na samorządowcach, stowarzyszeniach i lokalnych przedstawicielach mieszkańców. „Uważamy ze nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia jeśli ktoś tak twierdzi to znaczy ze trzeba poszukać kogoś kto przyjdzie i powie zrobię to”. Takim sposobem myślenia chcemy kierować się w samorządzie. Chcemy zachęcić państwa do współpracy i działania z nami na rzecz nas wszystkich - naszych osiedli, dzielnic, sołectw - naszego miasta i naszego powiatu.

Zapraszamy na spotkania w każdy poniedziałek na godzinę 19.00 w Piasecznie ul. Kościelna 11 (sala konferencyjna PSS Społem, I piętro). Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/464783980627850/

Z poważaniem Paweł Dziekanowski, Przemysław Grabowski, Artur Woźniakowski, Kamil Goc, Michał Konopka, Krzysztof Spociński, Magdalena Kostarska, Wojciech Doliński, Józef Zalewski.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie