Informacje12 października 2014, 12:30,

Uroczyste przekazanie wozów bojowych dla jednostek OSP Chojnów i Piaseczno

12 października 2014 roku zapraszamy na uroczyste przekazanie wozów bojowych dla jednostek OSP Chojnów i Piaseczno. W programie m.in uroczysty apel strażaków, pokaz umiejętności Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Chojnowa, przejażdżki quadem i prezentacja nowoczesnego sprzętu strażackiego. Zapraszamy w niedzielę 12 października o godz. 12.30 na pl. Piłsudskiego w Piasecznie.

Uroczyste przekazanie wozów bojowych dla jednostek OSP Chojnów i Piaseczno

Informacje14 października 2014, 15:00,

Dzień Komisji Edukacji Narodowej z ZNP Oddział Piaseczno

14 października 2014 roku o godzinie 15.00 w Domu Nauczyciela w Piasecznie, przy ulicy Chyliczkowskiej 12, odbędą się obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Spotkanie w siedzibie ZNP przygotowane zostanie z inicjatywy nowego prezesa Oddziału - pani Ewy Muszyńskiej. Ten nowy zwyczaj dorocznych spotkań zostanie zapoczątkowany, aby uczcić tak szczególny dla oświaty dzień oraz zwrócić uwagę obywateli, władz i samej kadry pedagogicznej na problemy oświaty i środowiska nauczycieli, którego rola dla lokalnej społeczności jest nie do przecenienia. Podczas uroczystości odznaczeni zostaną nauczyciele, członkowie ZNP, którzy służbę na rzecz edukacji pełnią już 50 lat. Na spotkanie zaproszeni zostali przedstawiciele Oddziału ZNP, władze powiatu piaseczyńskiego, gminy Piaseczno oraz gmin ościennych, dyrektorzy szkół i przedszkoli. Będzie to doskonała okazja, aby porozmawiać o edukacyjnej codzienności powiatu piaseczyńskiego i wymienić się doświadczeniami z pracy w poszczególnych placówkach.

Dzień Komisji Edukacji Narodowej z ZNP Oddział Piaseczno

Ewa Muszyńska Prezes Oddziału Powiatowego Związku Nauczycielstwa Polskiego