Informacje21 września 2011, 00:00,

Uroczyste otwarcie Studia (S)praw Kobiet w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Fundacja Studio Spraw Kobiet zaprasza na uroczyste otwarcie Studia (S)praw Kobiet w Piasecznie, które odbędzie się 24 września 2011 roku. Miejsce: ul. Staszica 8 w Piasecznie. Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem wystawy, nabyciem prac, udziałem w warsztacie oraz innych atrakcjach wieczoru, a przede wszystkim wzniesieniem symbolicznej lampki szampana na poczet Studia (S)praw Kobiet serdecznie zapraszamy! Więcej informacji na stronie internetowej: www.studiosprawkobiet.pl

FUNDACJA STUDIO SPRAW KOBIET

Studio Spraw Kobiet harmonogram wydarzeń:
14.00 - Apéro (wino, soki oraz hiszpańskie tapas)
14:30 - Otwarcie wystawy fotograficznej (kolekcja najlepszych zdjęć z lipcowych warsztatów English Through the Camera Lens in Piaseczno)
15:00 - Aukcja najwyżej ocenionych prac (werdykt jury lipiec 2011, W Małym Dworku)
16: 00 - Kobiece historie czyli rzecz o miłości, władzy, urodzie, modzie, higienie i odwiecznej walce o zachowanie gładkiej cery (Barwna podróż przez stulecia, epoki i kraje… Pełna humoru, ciekawostek i szczegółów o typowo damskiej tematyce zabawa dla wszystkich w formie interaktywnej prezentacji z elementami warsztatu)
po 18:00 - Niespodzianka wieczoru.
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 września 2011, 00:00,

Koncert zespołu Hellish Monady w 8 Ball Club Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców, na wieczór z coverbandem HELLISH MONADY. Koncert odbędzie się w sobotę 24 września 2011 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp 5 zł. Zespół Hellish Monady występuje w składzie: Katarzyna Sowińska (wokal), Wacław Laskowski (perkusja), Mirek Głogowski (gitara), Piotr Derwinski (gitara basowa) i Rafał Wiszniewski (klawisze). Cover band Hellish Monday powstał pod koniec 2010 r. Wszyscy członkowie to pasjonaci muzyki, a ich zainteresowania idą w kierunku soulu, bluesa, funky, fussion a także i jazzu.

HELLISH MONADY

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert Hellish Monady.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie