Informacje29 lutego 2008, 00:00,

Uniwersytet Trzeciego Wieku Lesznowola - program 2008

W marcu 2007 roku, na terenie gminy Lesznowola, rozpoczął swoją działalność Uniwersytet Trzeciego Wieku. UTW to cykl zajęć o profilu kulturalnym, adresowany do ludzi starszych, niepracujących zawodowo. Udział w spotkaniach Uniwersytetu jest szansą na zrealizowanie swoich pasji i zainteresowań. Wykłady, seminaria, lektoraty oraz warsztaty prowadzą wybitni specjaliści. Patronat nad Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Lesznowoli objęło Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie.

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Spotykamy się w każdą środę o godzinie 10:30, w restauracji Ceregiela w Lesznowoli (przy Urzędzie Gminy Lesznowola). Raz w miesiącu wyjeżdżamy na wycieczkę do warszawskich muzeów, teatrów i parków. Program Uniwersytetu jest dostępny na stronie: www.gok-lesznowola.pl Zapisy i wpłaty (40 zł za semestr) w Ośrodku Kultury w Lesznowoli: ul. GRN 60, 05-506 Lesznowola pok.3, tel. 022 7579209

Zachęcamy do zapoznania się z programem Uniwersytetu Trzeciego Wieku Lesznowola: program UTW (.xls) Informujemy, że od 5 marca 2008 roku trwają zapisy na II semestr 2007/2008! Zapraszamy na spotkania Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
autor/źródło: Aleksandra Gąsowska - Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje29 lutego 2008, 00:00,

Rozkład jazdy ROJ-BUS: Julianów - Szczaki - Julianów

Prywatna firma ROJ-BUS uruchomiła nową linię na trasie od pętli w Julianowie do ogródków działkowych w Szczakach przez Złotokłos i Runów. W związku z tym, że na stronach Rojbusa, nie ma jeszcze nowego rozkładu jazdy, Jacenty przepisał otrzymaną wersję drukowaną do excela i udostępniamy efekt jego pracy do pobrania: Roj-Bus: Julianów - Szczaki - Julianów (.xls) Dziękujemy Jackowi, za poświęcony czas.

Rozkład jazdy ROJ-BUS: Julianów - Szczaki - Julianów

ROJ-BUS Ryszard Kowalczyk, tel/fax: (0-22) 781-30-94, tel kom: 0502-641-244. Autobusy Rojbus jeżdżą jeszcze na dwóch innych trasach: Warszawa (Metro Wilanowska) - Mysiadło – Julianów, oraz Warszawa (Metro Wilanowska) - Piaseczno - Jazgarzew - Zalesie Górne - Ustanów - Jeziórko. Aktualne rozkłady jazdy i ceny biletów dostępne są na stronie internetowej: ROJ BUS
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO