Informacje21 maja 2012, 00:00,

UKS Return Piaseczno w II lidze tenisa stołowego

Drużyna UKS Return Piaseczno (w składzie:M.Sawicki, M.Badowski, R.Najwer, K.Rogowski, M.Kotarski) wywalczyła awans do II ligi mężczyzn w tenisie stołowym. W barażowym dwumeczu zawodnicy z Piaseczna zdecydowanie pokonali KS Spójnię Warszawa wygrywając oba spotkania. Pierwszy mecz rozegrany w Piasecznie 18.05.2012 zakończył się zwycięstwem gospodarzy 10:4. Ten pojedynek znacznie przybliżył tenisistów stołowych z Piaseczna do upragnionego awansu.

DRUżYNA UKS RETURN PIASECZNO W SK£ADZIE:M.SAWICKI, M.BADOWSKI, R.NAJWER, K.ROGOWSKI, M.KOTARSKI

Dwa dni później w meczu rewanżowym ping-pongiści Returnu okazali się bezwzględni dla swoich rywali wygrywając 10:1. Jeden z przyszłych II-ligowców, 14-letni Marek Badowski otrzymał powołanie do reprezentacji Polski na udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Cetniewie (31-05 – 3-06). Warto przypomnieć, że przed Maćkiem Kotarskim i Markiem Badowskim najważniejsza impreza tego sezonu czyli Mistrzostwa Polski Kadetów, które odbędą się na przełomie czerwca i lipca w Krakowie.

KIBICE UKS RETURN PIASECZNO
autor/źródło: Maciej Chojnicki - UKS Return Piaseczno www.returnpiaseczno.pl

Informacje22 maja 2012, 00:00,

Oko w oko z gepardem czyli kenijskie impresje

Klub Odkrywcy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zaprasza na spotkanie z egzotyką w ramach Klubu Odkrywcy: Oko w oko z gepardem, czyli kenijskie impresje. Spotkanie odbędzie się 25 maja 2012 roku o godz. 18.00 i będzie okazja do wysłuchania ciekawych opowieści o gorącej Kenii. Miejsce: świetlica GOK Lesznowola przy ul. Topolowej 2 w Mysiadle. Wstęp wolny!

KLUB ODKRYWCY ZAPRASZA OKO W OKO Z GEPARDEM CZYLI KENIJSKIE IMPRESJE

Oko w oko z gepardem czyli kenijskie impresje: Kenia to kraj leżący na afrykańskim wybrzeżu Oceanu Indyjskiego. Jest słynna z egzotycznych, słonecznych plaż i dzikich zwierząt spotykanych na safari. Jednak Kenia to również kraj wielu kultur, ciekawej choć nierzadko dramatycznej historii. Zapraszam do wspólnej podróży!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola