Informacje22 maja 2013, 00:00,

UKS Puma Złotokłos zaprasza na pokaz judo


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


UKS PUMA Złotokłos zaprasza na pokaz judo w wykonaniu dzieci i dorosłych, który odbędzie się w najbliższą sobotę 25 maja 2013 roku na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Publicznych w Złotokłosie (ul. Traugutta 10). Pokaz judo odbędzie się w ramach festynu szkolnego - początek o godzinie 11:00 Zapraszamy na pokaz judo w Złotokłosie.

UKS Puma Złotokłos zaprasza na pokaz judo
autor/źródło: UKS JUDO PUMA Z£OTOK£OS - www.judo-puma.pl
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje23 maja 2013, 00:00,

Dzień Matki z Piaseczyńską Koleją Wąskotorową


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa z okazji zbliżającego się Dnia Matki, przygotowała specjalną wycieczkę dla mam z dziećmi. Oczywiście tatusiów także zapraszają i zachęcają do spędzenia najbliższej niedzieli 26 maja 2013 roku na pikniku rodzinnym w Runowie. Pociąg odjeżdża o godz. 11:00 z peronu Piaseczno Miasto Wąskotorowe (ul. Sienkiewicza 14), jedzie do Tarczyna Ruda, a później na łono natury do Runowa.

DZIEń MATKI Z PIASECZYńSK¡ KOLEJ¡ W¡SKOTOROW¡

W programie wycieczki m.in.: gry i zabawy dla mam i dzieci, piknik rodzinny, przewozy drezynami oraz przewozy lokomotywą. Bilety na wycieczkę DZIEń MATKI Z KOLEJ¡ W¡SKOTOROW¡, można rezerwować online na stronie internetowej: www.kolejka-piaseczno.com lub telefonicznie (22) 756-76-38, 607-155-188.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie