Informacje2 listopada 2008, 00:00,

Układ Scalony Wtorek Wydarzeń Ośrodek Kultury Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno poleca nową formę spotkań w Ośrodku Kultury: WTOREK WYDARZEń, czyli jeszcze nieznane, ale ciekawe wydarzenia kulturalne. Podczas najbliższego Wtorku Wydarzeń wystąpi: UK£AD SCALONY w składzie: Paweł Tribalsounds Głogowski - elektronika i ambitne, Kuba Bruszewski - gitara basowa, inst. Perkusyjne, Adam VJ F/X Rosołowski - gitara, ambient, projekcje oraz Janusz Smyk - instrumenty dęte. Koncert Układu Scalonego odbędzie się w najbliższy wtorek 4 listopada 2008 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 8 złotych. Polecamy na jesienny wtorkowy wieczór.

UK£AD SCALONY - Wtorek Wydarzeń Ośrodek Kultury Piaseczno

UK£AD SCALONY to niepokojące dźwięki przetwarzane przez pętle sprzężonych efektów elektronicznych spotykają się z szaleństwem jazzowej improwizacji w nieistniejącej przestrzeni, gdzie hipnotyczny rytm i głęboki bass tworzony przez post-industrialnych szamanów wprowadza w neurotyczny trans podświadomych wizji. Muzyka poszukująca, na wskroś nowoczesna i zarazem osadzona w psychodeliczno-analogowej przeszłości. Bez barier etnicznych i kulturowych. Pozbawiona schematów i stereotypów konstrukcja audio-wizualna pomiędzy stylami i gatunkami. To wyjątkowe spotkanie artystów z różnych kręgów muzycznych w poszukiwaniu uniwersalnego dźwięku. Serdecznie zapraszamy na wtorkowy koncert Układu Scalonego w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje3 listopada 2008, 00:00,

Profilaktyka nowotworów piersi i szyjki macicy - Piaseczno

Zarząd Powiatu Piaseczyńskiego we współpracy z Mazowieckim Centrum Zdrowia Publicznego oraz WOK Centrum Onkologii serdecznie zaprasza wszystkie Panie na wykład poświęcony profilaktyce nowotworów piersi i szyjki macicy. Wykład odbędzie się w najbliższy piątek 7 listopada 2008 roku o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego, ul. Chyliczkowska 14 w Piasecznie. Serdecznie zapraszamy na wykład!

Pamiętaj! Ryzyko zachorowania na nowotwory złośliwe rośnie z wiekiem - im wcześniej dowiesz się o chorobie, tym większa szansa na jej wyleczenie. Przyjdź na prelekcję, a będziesz mogła przebadać się bezpłatnie. Uczestniczki spotkania otrzymają również miłe upominki. Dodatkowych informacji udziela: Joanna Marcinkiewicz (Inspektor ds. Ochrony Zdrowia Starostwa Powiatowego w Piasecznie) tel. (0 22) 750-34-51 lub 0691-751-970 Poniedziałek od 13:00 do 17:00 oraz środa i piątek od 8:00 do 16:00.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno