Informacje28 czerwca 2016, 19:23,

Udany start - bezpłatne szkolenia dofinansowane z UE oraz płatny staż

Europejska Grupa Doradcza jest w trakcie realizacji projektu UE pn.: Udany start! Projekt zakłada przeszkolenie młodych osób - do 29 roku życia, z zakresu Sprzedawca, a następnie oddelegowanie ich na staże do lokalnych firm. Staże są finansowane ze środków UE, pracodawca nie ponosi kosztów. Następnie, jeśli osoba się sprawdzi następuje zatrudnienie tej osoby na min. 3 miesięczny płatny staż (997,40 zł/mc). Zachęcamy do skorzystania z oferty.

UDANY START - BEZPŁATNE SZKOLENIA DOFINANSOWANE Z UE ORAZ PŁATNY STAŻ

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Celem projektu jest aktywizacja zawodowa osób w wieku 15-29 lat, ze wskazanych powiatów województwa mazowieckiego: grodziski, grójecki, legionowski, miński, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, sochaczewski, warszawski zachodni, wołomiński, wyszkowski, żyrardowski oraz m. st. Warszawa.

Uczestnicy:
- osoby w wieku 15-29 lat
- z terenu województwa mazowieckiego: w tym z powiatu piaseczyńskiego
- w szczególności zapraszamy kobiety
- osoby bierne zawodowo i nie uczestniczące w kształceniu (nauka stacjonarna) i szkoleniu

Wsparcie oferowane w ramach projektu:
- Bezpłatne szkolenia zawodowe
- Materiały szkoleniowe
- Wyżywienie w trakcie szkoleń
- Zwrot kosztów dojazdu dla osób dojeżdżających
- 3 miesięczny płatny staż (wynagrodzenie 997,40 zł)
- Pośrednictwo pracy 5 godz.

Harmonogram udziału w projekcie:
1) Indywidualne doradztwo zawodowe
2) Spotkanie z doradcą
3) Szkolenie zawodowe
4) Grupowe poradnictwo zawodowe
5) Pośrednictwo pracy
6) Staże - uczestnicy projektu, którzy skorzystają z doradztwa i szkoleń otrzymają 3- miesięczne wsparcie w postacie płatnego stażu – 997,40 zł./m-c) + późniejsze zatrudnienie

Natalia Nowak - Europejska Grupa Doradcza Sp. z o.o.

Informacje4 lipca 2016, 08:00,

Koncert finałowy Calvaria Cantas

28 sierpnia 2016 roku o godz. 17:00 odbędzie się koncert finałowy Calvaria Cantas. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii przy ul. por. Białka 9. Warsztaty odbędą się w dniach od 24 do 28 sierpnia 2016 r. Miejsce warsztatów: siedziba I NSM I st. Orfeusz w Górze Kalwarii przy ul. Szpitalnej 1 bud 21. Zapraszamy na Calvaria Cantas.

KONCERT FINAŁOWY CALVARIA CANTAS