Informacje27 listopada 2013, 00:00,

Uczcili pamięć Wiesława Gawłowskiego

Czołowe amatorskie zespoły siatkarskie po raz XI zmierzyły się podczas imprezy ku pamięci jednego z najlepszych polskich siatkarzy Wiesława Gawłowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna UKS Wilanów Powsinek, która w meczu finałowym pokonała 2:1 ekipę Wkrótce. Trzecie miejsce zajęli gospodarze – Bobry Piaseczno, a czwarte – AON Rembertów.

UCZCILI PAMIęć WIES£AWA GAW£OWSKIEGO

Najlepszym atakującym okrzyknięto Pawła Szczepaniaka z AON Rembertów, najlepszym rozgrywającym został Konrad Szaruga z UKS Wilanów Powsinek, najlepszym libero okazał się Maciek Ryszczuk z ekipy Wkrótce a MVP Turnieju to Bartek Pawlik z Bobry Piaseczno. Nagrody najlepszym drużynom wręczyli burmistrz Zdzisław Lis, który ufundował też nagrody za indywidualne osiągnięcia, a także koledzy Wiesława Gawłowskiego z boiska: Edward Skorek i Włodzimierz Sadalski.

UCZCILI PAMIęć WIES£AWA GAW£OWSKIEGO

Celem Memoriału było przede wszystkim uczczenie pamięci Wiesława Gawłowskiego, wielkiego sportowca, mistrza olimpijskiego z kadry Huberta Wagnera, ale też popularyzacja siatkówki oraz integracja środowiska lokalnego. To właśnie założona przez Patrona amatorska sekcja siatkówki Bobry Piaseczno była organizatorem imprezy. Patronat honorowy nad imprezą objęła pani Barbara Gawłowska.

UCZCILI PAMIęć WIES£AWA GAW£OWSKIEGO

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy! Za rok, najprawdopodobniej w ostatni pełny weekend listopada, XII Memoriał Wiesława Gawłowskiego http://www.memorialgawlowskiego.pl
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno