Informacje18 listopada 2014, 17:00,

Ucz się języków bezpłatnie - Broker edukacyjny - budujemy kapitał kariery

W ramach projektu Broker edukacyjny - budujemy kapitał kariery zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa edukacyjnego. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się o coraz bardziej popularnej metodzie nauki na odległość I z użyciem Internetu, o sposobach i możliwościach takiego nauczania. Podamy również konkretne przykłady takich kursów (w tym kursów nieodpłatnych). 26.11.2014 r. (środa) w godz. 16.00-19.00 Wszystkie spotkania są bezpłatne i odbywają się w biurze projektu „Broker edukacyjny – budujemy kapitał kariery” w Piasecznie, przy ul. Kniaziewicza 8, II piętro, pokój nr 5. Zgłoszenia przyjmujemy pod tel. 505-05-25-14 lub e-mail broker.edu@spoza.org.pl lub u brokerek edukacyjnych. Liczba miejsc ograniczona!

1) „Czego Jaś się nie nauczył”… to Jan ma ciągle szansę. Praktycznie o uczeniu się przez całe życie – mini-targi edukacyjne. Spotkanie informacyjne, na którym przedstawimy możliwości ustawicznego i zawodowego kształcenia się osób dorosłych. Pokażemy jak poruszać się po systemie edukacji zawodowej z największymi korzyściami dla siebie, żeby niepotrzebnie nie tracić czasu i pieniędzy, a także żeby wydobyć z siebie potencjał. 18.11.2014 r. (wtorek) w godz. 17.00-19.00. Zgłoszenia na to wydarzenie przyjmujemy tylko do 16.11.2014 r.!

2) Ucz się języków bezpłatnie – mini-targi edukacyjne. Nauka języka obcego może być łatwa, przyjemna i niedroga. Zapraszamy na specjalne targi edukacyjne, na których przedstawimy możliwość nieodpłatnej nauki języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. 19.11.2014 r. (środa) w godz. 17.00-19.00

3) E-learning – ucz się przez internet! Cel spotkania:
- zdobycie wiedzy na temat wykorzystania sieci komputerowych oraz internetu do nauki
- zapoznanie się z rodzajami edukacji przez internet
- przedstawienie grupie zasad uczestnictwa w szkoleniach e-learningowych
- przedstawienie przykładów kursów, szkoleń oraz studiów z użyciem metod e-learningu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje18 listopada 2014, 20:00,

Ekwador i Galapagos - Klub Podróżnika w Piasecznie

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza mieszkańców do Klubu Podróżnika na spotkanie pn.: Ekwador i Galapagos. Spotkanie odbędzie się 18 listopada 2014 roku o godz. 20.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy nie mogąc podróżować a chcą poznać tych, którzy to robią i pięknie o tym opowiadają. Prelegent: Robert Gondek, prowadzi: Tomasz Pakuła. Wstęp wolny! Zapraszamy.

Ekwador i Galapagos - Klub Podróżnika w Piasecznie

Ekwador to Ameryka Południowa w pigułce. W tym niewiele mniejszym od Polski, położonym na równiku kraju znajdziemy sięgające 6000 m n.p.m. ośnieżone wulkany, dziką i nieprzebytą dżunglę, lasy deszczowe i piękne zabytkowe miasta. Na odległych o 1000 km od kontynentu wyspach Galapagos mieszkają gigantyczne żółwie słoniowe, iguany, fregaty i głuptaki. To jedyne takie miejsce na świecie. To wszystko zobaczymy na zdjęciach Roberta Gondka, podróżnika, znanego przede wszystkim z regularnych wypraw do Afryki. Zapraszamy także na strony internetowe autora pokazu: www.szczytyafryki.pl www.facebook.pl/SzczytyAfryki

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie