Informacje7 marca 2007, 00:00,

Tymczasowe areszty za kradzież paliwa w Górze Kalwarii

Policjanci z Komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież paliwa ze zbiorników ciężarówki, która zatrzymała się na parkingu niestrzeżonym przy ul. Grójeckiej. Zabezpieczyli ponad 350 litrów skradzionego paliwa. Zatrzymany Adam O. i Włodzimierz G. decyzją Sądu zostali na dwa miesiące tymczasowo aresztowani.

Komenda Powiatowa Policji

W nocy z 2/3 marca doszło do kradzieży paliwa ze zbiorników ciężarówki na parkingu niestrzeżonym przy ul. Grójeckiej w Górze Kalwarii. Sprawcy, upatrzyli sobie ciężarówkę stojącą na uboczu, poczekali aż zaśnie zmęczony kierowca, żeby opróżnić zbiorniki. Kradzione paliwo wynosili do pobliskiego lasu, tam mieli swoje kryjówki. Policjanci po przyjęciu zgłoszenia o kradzieży paliwa natychmiast rozpoczęli dochodzenie w tej sprawie.

Penetracja terenu wokół parkingu przyniosła oczekiwane efekty, policjanci zabezpieczyli materiały dowodowe i ponad 350 litrów skradzionego paliwa. Pozostało tylko ustalenie sprawców. Kryminalni z Góry Kalwarii w wyniku pracy operacyjnej wytypowali krąg osób podejrzewanych o dokonanie tej kradzieży. Dalsze ustalenia pozwoliły na zatrzymanie w dniu wczorajszym podejrzanych mężczyzn, obydwaj są znani policji z wcześniejszych kolizji z prawem. Dziś decyzją Sądu zatrzymani mężczyźni zostali na dwa miesiące tymczasowo aresztowani.

źródło: Komenda Powiatowa Policji kpppiaseczno.policja.waw.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria
Tematy:

Informacje8 marca 2007, 00:00,

Koncert zespołu £ąki £an w Ośrodku Kultury w Piasecznie

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie zaprasza wszystkich serdecznie na koncert zespołu £ąki £an, który odbędzie się 17 marca 2007 roku, o godzinie 19:00. Ceny biletów: 15 złotych normalny, 10 złotych ulgowy. Zespół £ąki £an to pięcioosobowa grupa muzykalnych owadów gra psyhodiscozpola czy tehnofunkrock na murzyńskim luzie. Ma za sobą trzy lata ciężkiej pracy, której efektem jest niespotykane brzmienie i ponad 100 koncertów w całym kraju i poza jego granicami. Grali między innymi z takimi gwiazdami jak: Jacknife Lee, Luke Slater, Kevin Saunderson.

Koncert zespołu £ąki £an

Zespół £ąki £an prezentuje mieszankę różnych stylów muzycznych: funk, house, trip hop i drum'n'bass. Młodzi i ambitni przedstawiają swoje występy w formie swoistego performance - niewiarygodne kostiumy i udekorowana scena współtworzą wyjątkowy klimat tych parties, podczas których na wielkie ekrany rzucane są wizualizacje wchłaniające widza w ich bajkowy świat śpiewających owadów. Musisz ich zobaczyć i posłuchać. Zapraszamy!

źródło: www.kulturalni.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Piaseczno