Informacje16 października 2017, 08:00,

Tydzień Mediacji w Sądzie Rejonowym w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W dniach 16-20 października 2017 roku w godz. 10.00-12.00, Sąd Rejonowy w Piasecznie wraz z Mediatorami serdecznie zapraszają na spotkanie dla mieszkańców w ramach Tygodnia Mediacji / mediacja - najszybszy sposób rozwiązywania sporów. Miejsce: Sąd Rejonowy w Piasecznie, pokój nr 9. Wstęp wolny.

TYDZIEŃ MEDIACJI W SĄDZIE REJONOWYM W PIASECZNIE

Podczas spotkania 17 października 2017 roku (godz. 17.00), będzie można dowiedzieć się o mediacji oraz będzie przeprowadzona symulacja mediacji. Miejsce: Sąd Rejonowy w Piasecznie, sala rozpraw 120. Wstęp wolny.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 października 2017, 12:30,

Czarne i białe Teatr Pod Orzełkiem - Bajkowa Niedziela Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 października 2017 roku o godz. 14.30 i 16.00 odbędzie się Bajkowa Niedziela, podczas której wystąpi Teatr Pod Orzełkiem i będzie można obejrzeć spektakl pt.: Czarne i białe. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Dorośli i dzieci cena biletu 10 zł. Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14:00 w kasie Centrum Kultury. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę w Piasecznie!

CZARNE I BIAŁE TEATR POD ORZEŁKIEM - BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Teatr Pod Orzełkiem "Czarne i białe" - poetycki spektakl dla dzieci utrzymany w stylu "Kabaretu Starszych Panów". Poeta Pan Czarny i Malarka Pani Biała tworzą książkę o czarno-białym miasteczku. Widzowie biorą udział w przygodach Czarnego i Białego Kota, Białego Niedźwiedzia, Fotografa, Sroki-kłamczuchy, Białego Kruka, Rodziny Tralalińskich, obserwują czarno-białe zjawiska z otaczającej nas rzeczywistości. Poznajemy perypetie mieszkańców miasteczka bawiąc się klasyką poezji dziecięcej. Atrakcją spektaklu są płaskie lalki przypominające figury wycięte z kart książki. Muzykę do spektaklu stworzyła Agnieszka Glińska.

CZARNE I BIAŁE TEATR POD ORZEŁKIEM - BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie