Informacje3 października 2017, 17:56,

Ty też możesz - poradnik dla kandydatów do pracy w policji

Poradnik dla kandydatów do pracy w Policji trafi do młodych ludzi, którzy w przyszłym roku zakończą naukę w szkołach średnich. Komenda Stołeczna Policji właśnie wydała folder, w którym znalazły się najważniejsze informacje dla kandydatów do pracy w Policji.

TY TEŻ MOŻESZ - PORADNIK DLA KANDYDATÓW DO PRACY W POLICJI

Policjanci Komendy Stołecznej Policji rozpoczynają właśnie akcję zachęcającą młodych ludzi do wstępowania w szeregi formacji. W tym celu Wydział Komunikacji Społecznej przy współpracy Sekcji do spraw Doboru Wydziału Kadr KSP przygotował folder, w którym zainteresowani znajdą najważniejsze informacje dotyczące zasad i wymogów, jakie musi spełniać kandydat do pracy w Policji. W publikacji będą zawarte również informacje dotyczące poszczególnych etapów procedury kwalifikacyjnej.

W opracowanej broszurze młodzi ludzie będą mogli znaleźć także porady ekspertów i odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania. Natomiast czynni policjanci i policjantki zachęcą niezdecydowanych do podjęcia wyzwania, jakim jest praca w Policji.

Poradnik dla kandydatów (pobierz plik) 11.48 MB

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Informacje7 października 2017, 08:00,

Święto Latawca Konstancin-Jeziorna

7 października 2017 roku zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w Święcie Latawca na Łąkach Oborskich. Będzie konkurs modeli latawców o Puchar Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Dyrektora Mazowieckiej Organizacji LOK, pokazy lotów latawców oraz pokazy lotów modeli samolotów.

ŚWIĘCIE LATAWCA KONSTANCIN-JEZIORNA

Święto Latawca Program 2017:
10.00 - 11.00 zapisy dzieci w kategoriach wiekowych: do 6, do 10, do 14 i powyżej 14 lat
11.00 - 11.30 - ocena wykonania modeli latawców
11.30 - 12.30 - loty konkursowe modeli latawców
12.45 ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
13.00 pokazy modeli samolotów: zdalnie sterowanych i na uwięzi.

Przeczytaj też: Sprawdź co Centrum Kultury przygotowało na Zakończenie Lata