Informacje3 października 2017, 17:56,

Ty też możesz - poradnik dla kandydatów do pracy w policji

Poradnik dla kandydatów do pracy w Policji trafi do młodych ludzi, którzy w przyszłym roku zakończą naukę w szkołach średnich. Komenda Stołeczna Policji właśnie wydała folder, w którym znalazły się najważniejsze informacje dla kandydatów do pracy w Policji.

TY TEŻ MOŻESZ - PORADNIK DLA KANDYDATÓW DO PRACY W POLICJI

Policjanci Komendy Stołecznej Policji rozpoczynają właśnie akcję zachęcającą młodych ludzi do wstępowania w szeregi formacji. W tym celu Wydział Komunikacji Społecznej przy współpracy Sekcji do spraw Doboru Wydziału Kadr KSP przygotował folder, w którym zainteresowani znajdą najważniejsze informacje dotyczące zasad i wymogów, jakie musi spełniać kandydat do pracy w Policji. W publikacji będą zawarte również informacje dotyczące poszczególnych etapów procedury kwalifikacyjnej.

W opracowanej broszurze młodzi ludzie będą mogli znaleźć także porady ekspertów i odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania. Natomiast czynni policjanci i policjantki zachęcą niezdecydowanych do podjęcia wyzwania, jakim jest praca w Policji.

Poradnik dla kandydatów (pobierz plik) 11.48 MB

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Informacje2 października 2017, 16:30,

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

W związku ze zmianami w organizacji służby zdrowia, od 1 października br. zmianie uległy punkty świadczące nocną i świąteczną opiekę zdrowotną. Dla mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna, pomoc w godzinach nocnych lub okresie świątecznym, dostępna będzie w dwóch punktach: w Piasecznie i w Konstancinie-Jeziornie.

NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA ZDROWOTNA

Mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna, w przypadku konieczności pomocy medycznej w godzinach nocnych lub w dniach świątecznych, mogą się zgłaszać do dwóch poniższych placówek:
- Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Św. Anny, Piaseczno, ul. Mickiewicza 39, tel. 22 735 41 00
- Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER, Konstancin-Jeziorna, ul. Długa 40/42, tel. 22 888 29 20, 22 888 29 21

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie