Informacje15 maja 2009, 00:00,

TVP - nielegalne blokady samochodów na osiedlu Słowicza

Uważajcie, na nielegalne blokady samochodów na osiedlu Słowicza w Piasecznie. Są niewidoczni i niezwykle sprytni. Pojawiają się znikąd i zakładają blokady na samochody, które nie mają identyfikatorów. Uwolnienie słono kosztuje i albo płacisz od ręki albo pożegnaj się z używaniem auta. Takie zasady wprowadziły wspólnoty osiedla w Piasecznie. Karę od kierowców pobiera prywatna firma nazywając ją opłatą manipulacyjną. Gośćmi programu są Piotr Widawski - poszkodowany i Krzysztof Głowiński zastępca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KSP. Zachęcamy mieszkańców, do obejrzenia reportażu na stronie internetowej magazynu interwencyjnego: Po Twojej stronie. Zachęcamy Was do komentowania tego reportażu.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje10 maja 2009, 00:00,

Wesołe miasteczko odwiedziło Piaseczno - będzie do 19 maja

Z przyjemnością informujemy, że do Piaseczna przyjechało wesołe miasteczko, na którym można znaleźć: karuzele, kolejki, zjeżdżalnie, huśtawki, trampoliny, samochodziki i inne obiekty służące dziecięcej rozrywce. Jest to niewątpliwie miejsce, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie, a rodzice muszą jedynie zaopatrzyć się w niezbędne pieniądze. Ceny na wesołym miasteczku, kształtują się od 5 do 10 złotych (zobacz: cennik). Nie trać czasu i jeszcze dziś odwiedź wesołe miasteczko w Piasecznie :)

WESO£E MIASTECZKO W PIASECZNIE

Wesołe miasteczko znajduje się przy skrzyżowaniu ulic: Okulickiego i Wojska Polskiego w Piasecznie (zobacz: mapa). Z informacji uzyskanych od pracowników wesołego miasteczka, mają być tam do 19 maja 2009 roku. życzymy wszystkim, a przede wszystkim dzieciom, miłych chwil spędzonych na wesołym miasteczku w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno