Informacje18 marca 2008, 00:00,

TV Piaseczno Internetowa Telewizja Regionalna Piaseczna

Informuję, że powstała Internetowa Telewizja Regionalna TV Piaseczno, która jest dostępna pod adresem: www.tvpiaseczno.pl Piaseczyńska Telewizja Internetowa TV Piaseczno, poświęcona jest wyłącznie tematyce lokalnej Gminy Piaseczno. Otrzymałem informacje od osób odpowiedzialnych za projekt, że w przyszłości jest szansa na to, aby TV Piaseczno rozwinęło obszar swoich reportaży o kolejne gminy powiatu piaseczyńskiego.

TV Piaseczno Internetowa Telewizja Regionalna Piaseczna

Redaktorów TV Piaseczno, interesuje wszystko to, co dotyczy mieszkańców Piaseczna. Z kamerami towarzyszą i będą towarzyszyli, wszystkim ważniejszym, interesującym, ciekawym a czasem zabawnym wydarzeniom, jakie mają miejsce w naszym regionie. Najważniejszym atutem TVPiaseczno, jest szybka i obiektywna informacja, tak aby osoby oglądające filmiki udostępnione na stronie, mogli śledzić to, czym żyje Piaseczno i okolice. Piaseczyńska Telewizja Internetowa TVPiaseczno, chce relacjonować wydarzenia sportowe, a także przyglądać się życiu kulturalno społecznemu.

TV Piaseczno niedawno rozpoczęła swoją działalność, ale już kilka filmików możecie obejrzeć na ich stronie: www.tvpiaseczno.pl Znajduje się tam między innymi relacja z: Wtorku Jazzowego w Piasecznie (Janusz Muniak), pobór do wojska, wywiad ze Starostą Piaseczyńskim, życzenia świąteczne wielkanocne Starosty Powiatu Piaseczyńskiego, Kiermasz Wielkanocny. W najbliższym czasie umieszczone zostaną kolejne filmiki, m.in.: z Gali Boksu Zawodowego, która odbyła się 29 lutego 2008 roku w GOSiR Piaseczno.

TV Piaseczno chce również, pomagać mieszkańcom w rozwiązywaniu ich globalnych problemów. Planują być ze swoją kamerą, tam gdzie będzie działo się coś ciekawego i wartego uwagi. Jeżeli będziecie chcieli, aby został poruszony jakiś temat, to warto poinformować ich o tym, wysyłając informację na adres: tvpiaseczno@wp.pl Zachęcam wszystkich mieszkańców do odwiedzania strony internetowej TV Piaseczno.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje18 marca 2008, 00:00,

Wycieczka Wielkanocna z Klubem Pędziwiatr Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na Wycieczkę Wielkanocną, która odbędzie się w wielkanocny poniedziałek 24 marca 2008 roku. Organizatorzy wielkanocnej wycieczki, proszą o zabranie prowiantu, ponieważ w przypadku sprzyjającej pogody, będzie zorganizowane ognisko.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane Wielkanocną Wycieczką rowerową, spotykają się 24 marca 2008 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację otrzymaliśmy od Jacka z Klubu Pędziwiatr: www.piasmk.blox.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na wielkanocną wycieczkę rowerową Klubu Turystyki Rowerowej Pędziwiatr!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO