Informacje21 kwietnia 2013, 00:00,

Turniej Tenisa Ziemnego w Górze Kalwarii

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii organizuje w dniach 27-28 kwietnia 2013 roku Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego. Turniej odbędzie się na Orliku w Baniosze i Orliku w Górze Kalwarii. Przewidziano dwie kategorie wiekowe: do lat 35- I kategoria oraz powyżej 35 lat-II kategoria. Ponieważ turniej ma charakter rekreacyjny i amatorski w obu kategoriach zarówno panie i panowie rywalizować będą razem.

AMATORSKI TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO W GÓRZE KALWARII

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest oczywiście dobry stan zdrowia, chęci do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji oraz telefoniczne zgłoszenie najpóźniej do 25.04.2013r. (do godziny 14.00) pod numerem tel.: 535 967 907. Szczegółowy regulamin i system gier w turnieju przedstawiony zostanie zainteresowanym dzień po upłynięciu terminu zgłoszeń tj. 26.06.2012r. ( system gier zależny od ilości chętnych). Dla najlepszych przewidziane są okazałe puchary. Serdecznie zapraszamy do sportowego spędzenia czasu.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje21 kwietnia 2013, 00:00,

Czy Twój rower jest bezpieczny? Bezpłatne oznakowanie roweru w siedzibie Straży Miejskiej

Zaczyna się sezon rowerowy – niestety także dla złodziei. Aby zniechęcić ich do kradzieży, a w razie jej dokonania zwiększyć szanse na odzyskanie utraconej własności, Straż Miejska w Piasecznie proponuje Państwu bezpłatne oznakowanie roweru. Wystarczy przyjść do siedziby Straży Miejskiej przy ul. Kościuszki 5 z dowodem tożsamości i dowodem zakupu roweru (jeśli właściciel go posiada). Na miejscu właściciel podpisuje oświadczenie, w którym deklaruje, że rower należy do niego. Dzieci i młodzież zapraszamy z rodzicami lub pełnoletnimi opiekunami.

Rower znakowany jest na dole ramy lub w miejscu wskazanym przez osobę zainteresowaną. Dodatkowo na ramie umieszczana jest naklejka informująca o dokonaniu oznakowania oraz wykonywane jest zdjęcie roweru. Właściciel oznakowanego roweru otrzymuje zaświadczenie potwierdzające dokonanie oznakowania oraz kartę identyfikacyjną, z której informacje zostają wprowadzone do bazy danych. Cała procedura zajmuje kilka do kilkunastu minut. Aby umówić się na znakowanie roweru lub uzyskać bliższe informacje, prosimy dzwonić pod numer 22 750 21 60. Akcja znakowania prowadzona będzie również 26 maja podczas Pikniku Rodzinnego w Parku Miejskim.
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno