Informacje19 czerwca 2013, 00:00,

Turniej Tańca Towarzyskiego EMOTION 2013

22 czerwca 2013 roku o godz. 15:00 odbędzie się II Turniej Tańca Towarzyskiego EMOTION 2013 w Zespole Szkół im. Orła Białego przy ul. Wilanowskiej 55 w Brześcach. Uczestnikami turnieju będą uczniowie Państwa Joanny i Jacka Stefańskich, nauczycieli tańca oraz założycieli Szkoły Tańca EMOTION, która organizuje zajęcia taneczne w szkołach podstawowych na terenie Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Bilety wstępu do nabycia przy wejściu – cena 5 zł. Organizatorzy gwarantują emocje, dobrą zabawę i zapraszają wszystkich miłośników tańca w parach. Strona internetowa EMOTION: www.emotion.waw.pl

TURNIEJ TAńCA TOWARZYSKIEGO EMOTION 2013
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje19 czerwca 2013, 00:00,

Turniej Piłkarski im. Kazimierza Górskiego o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria

W najbliższą sobotę 22 czerwca 2013 roku w godzinach 9.00-16.00 na stadionie Miejskim w Górze Kalwarii oraz na Krzakach Czaplinkowskich, odbędzie się XVIII Turniej Piłkarski Dzieci do lat 13 im. Kazimierza Górskiego o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. W tym będącym jednym z najstarszych turniejów dziecięcych na Mazowszu rywalizować będzie 25 zespołów chłopców i 8 dziewcząt między innymi z Warszawy, Radomia, Piaseczna, Konstancina, Warki, Wilanowa i innych mniejszych miejscowości z sąsiednich gmin. Gminę Góra Kalwaria reprezentować będą kluby: MKS Korona Góra Kalwaria, KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie oraz UKS TKM Kąty.

TURNIEJ PI£KARSKI IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY GÓRA KALWARIA

Zawodnicy rywalizować będą nie tylko o okazałe puchary i medale ale również i atrakcyjne nagrody rzeczowe takie jak: profesjonalne-piłkarskie torby, komplety strojów piłkarskich czy piłki nożne. Wszystko dzięki sponsorom którzy pomogli zorganizować kolejną edycję tego sportowego wydarzenia: MAZOVIA Bank Spółdzielczy w Górze Kalwarii, OLBUD, TIP-TOP, AGROPOL, PODZAMCZE, SAM U JACKA, A-PRO –hurtownia elektryczna, SIKORA S.-instalatorstwo elektryczne, PIEKARNIA BUGNO, STUDIO MEBLI KUCHENNYCH-Pietrzak A., SPORTIKA. Impreza odbędzie się pod patronatem burmistrza. Organizatorami są: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii współorganizatorami: MKS Korona Góra Kalwaria oraz KS Krzaki Czaplinkowskie. Zapraszamy do kibicowania!
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria