Informacje3 lipca 2012, 00:00,

Turniej Streetball w Górze Kalwarii 2012

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii zaprasza mieszkańców na Turniej Streetball, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 8 lipca 2012 roku na Orliku w Górze Kalwarii. Zapisy możliwe są do 6 lipca 2012 roku, pod numerem telefonu 535 967 907. Gwiazdą turnieju będzie £ukasz Koszarek tj.: najlepszy koszykarz Polskiej Ligi, reprezentant kraju. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem turnieju: www.osirgorakalwaria.pl

TURNIEJ STREETBALL W GÓRZE KALWARII
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje30 czerwca 2012, 00:00,

Piknik Rodzinny w Mysiadle - witajcie wakacje

Sołtys, Rada Sołecka Mysiadła oraz Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zapraszają na Sołecki Piknik Rodzinny pt. Baw się z nami zygzakami w Mysiadle. Impreza odbędzie się 1 lipca 2012 roku w godz. 15.00 – 19.00. Miejsce: plac zabaw przy ul. Polnej w Mysiadle. Atrakcje: animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami, malowanie buzi, wata cukrowa, grill oraz inne niespodzianki. Organizatorzy zapraszają mieszkańców dużych i małych!

PIKNIK RODZINNY W MYSIADLE - WITAJCIE WAKACJE
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola