Informacje20 kwietnia 2007, 00:00,

Turniej Siatkówki o Puchar Burmistrza w Konstancinie

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornej zaprasza na I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna w kategorii open, który odbędzie się 22 kwietnia 2007 roku, w hali GOSiR przy ul. żeromskiego 15 o godzinie 10:00. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 20 kwietnia 2007 roku w biurze GOSiR lub telefonicznie: (022) 756 41 91. Zapraszamy! ¬ródłem tej informacji jest oficjalny serwis Gminy: www.konstancinjeziorna.pl (współpracują z nami)
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna

Informacje17 kwietnia 2007, 00:00,

Ewelina Flinta z zespołem zagra koncert w Nowej Iwicznej

W najbliższą sobotę 21 kwietnia 2007 roku, o godzinie 19:00 na boisku przy Zespole Szkół w Nowej Iwicznej wystąpi Ewelina Flinta z zespołem. Organizatorzy koncertu: Urząd Gminy Lesznowola, Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowola, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych, Sołectwo Nowa Iwiczna, Zespół Szkół Publicznych Nowa Iwiczna.

Ewelina Flinta

Ewelina Flinta to wokalistka, która debiutowała na Przystanku Woodstock, występowała w Teatrze Buffo, śpiewała w zespole Surprise. Znana głównie z udziału w programie Idol. W dwa lata po zakończeniu programu Idol nagrała debiutancką płytę Przeznaczenie, która odniosła ogromny sukces zdobywając przy tym miano złotej płyty. W 2005 roku do sklepów trafiła druga płyta tej artystki. Krążek nosi nazwę "Nie znasz mnie". Aktualny skład zespołu Eweliny Flinty to: Krzysztof "Kawałek" Kawałko (gitary), Roman "Bateria" Batyra (gitary), Radek "Radio" Zagajewski (bas), Romek "Kunik" Kunikowski (klawisze), Robert "Misiek" Szamański (perkusja).

Więcej ciekawych informacji o Ewelinie Flinta, jej zespole, biografii a także dyskografii przeczytacie na ich oficjalnej stronie internetowej: www.flinta.art.pl.
Zapraszamy na ich koncert w Nowej Iwicznej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola