Informacje20 lutego 2007, 00:00,

Turniej siatkarzy o Puchar Burmistrza Góra Kalwaria

Dużo emocji i sportowej walki towarzyszyło siatkarzom w ostatni weekend podczas Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Po zaciętym finale ostatecznie pierwsze miejsce zdobyła drużyna KS Mogielanka Mogielnica. Drugie przypadło dla Stryki-Byki. natomiast na trzeciej pozycji wpasowała się drużyna z Konstancina. Puchary i medale osobiście wręczyli burmistrz Dariusz Zieliński i wiceprzewodniczący rady pan Zenon Nadstawny.

W turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria udział brało 16 drużyn. Na stronie gorakalwaria.net (link poniżej) możecie obejrzeć galerię zdjęć z turnieju.

źródło informacji: gorakalwaria.net
autor/źródło: Powiat piaseczyński - gmina Góra Kalwaria

Informacje20 lutego 2007, 00:00,

Mazowiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku w Piasecznie

Ośrodek Kultury w Piasecznie otwiera Mazowiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku. Jest to oferta skierowana do osób dorosłych, do wszystkich, którzy zakończyli już karierę zawodową i mają czas by: poszerzać swoją wiedzę, rozwijać zainteresowania, pełniej uczestniczyć w życiu kulturalnym swego miasta, spotkać niezwykłych ludzi.

Uniwersytet Trzeciego Wieku to uczelnia bez stresów i egzaminów, zapewniająca poznanie najnowszych dokonań ze wszystkich dziedzin nauki.

Zajęcia odbywać się będą w każdą środę. Szczegółowy plan zajęć zostanie podany na podczas inauguracji, która odbędzie się dnia 7 marca 2007 roku o godz. 10.45 w Sali Widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Piasecznie przy ul. Kościuszki 49. Zapisy przyjmowane są w sekretariacie Ośrodka Kultury lub telefonicznie: (022) 756 76 00; tel./fax.: (022) 737 10 52.

źródło informacji: www.kulturalni.pl
autor/źródło: Powiat piaseczyński - gmina Piaseczno