Informacje27 sierpnia 2007, 00:00,

Turniej Piłki Plażowej o puchar Burmistrza Góra Kalwaria

Portal mieszkańców Góra Kalwaria gorakalwaria.net zaprasza zawodników i kibiców słonecznej dyscypliny, jaką jest siatkówka plażowa na niezapomniane wrażenia podczas Turnieju Siatkówki Plażowej. Turniej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria odbędzie się w najbliższą niedzielę, 2 września 2007 od godziny 9:00, na terenie Miejskiego Stadionu K.S. NADSTAL Krzaki Czaplinkowskie.

Do turnieju siatkówki plażowej przystąpić może maksymalnie 16 par. Decydować będzie kolejność zgłoszeń. Mecze rozgrywane będą na zasadach PZPS do dwóch wygranych setów. W przypadku zgłoszenia się 16 drużyn, będą one podzielone na 4 grupy po 4 pary. Z grup będą awansowały po 2 najlepsze pary. Wpisowe 20 złotych od pary płatne w dniu zawodów. Losowanie grup odbędzie się w dniu zawodów. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do 02 września 2007 roku, pod numerem faxu (022) 7273919 lub mailem: nadstal@nadstal.waw.pl Dla zwycięzców przewidziane zostały: puchary, dyplomy i medale. Zainteresowane osoby, więcej informacji otrzymają pod numerem telefonu: 0502 143 432. Zapraszamy na Turniej Siatkówki Plażowej do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje28 sierpnia 2007, 00:00,

Klub Pędziwiatr wycieczka do Radomia na Air Show 2007

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr z Piaseczna organizuje kolejną wycieczkę klubową. Organizatorzy informują, że tym razem rowery zostawiamy w domach i skorzystamy z transportu kolejowego. Będzie to wycieczka pociągiem do Radomia na imprezę Air Show 2007. W tym czasie na terenie lotniska wojskowego w Radomiu odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW 2007. Będzie to kolejna edycja niezwykle atrakcyjnej imprezy, która zapisała się już na trwałe w międzynarodowym kalendarzu wydarzeń lotniczych.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

Osoby zainteresowaną wycieczką pociągową do Radomia, spotykają się w niedzielę 2 września 2007 roku, o godzinie 08:30. Miejsce spotkania: przed dworcem PKP przy ulicy Dworcowej w Piasecznie, od strony pętli ZTM. Wyjazd pociągiem KM 12225 o godzinie 8:55 z Piaseczna. Powrót z wycieczki w późnych godzinach popołudniowych. Koszt wejścia na teren pokazów: 20 zł (bilet normalny), 10 zł (ulgowy). Zapraszamy! ¬ródło informacji: piasmk.blox.pl

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW 2007

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW 2007 (Samolot Bojowy Wczoraj, Dziś I Jutro). Pokazy Lotnicze AIR SHOW w ubiegłych edycjach należały do największych imprez masowych w Polsce. W 2005 roku pokazy zgromadziły ponad 170 tysięcy osób i zdobyły certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej za Turystyczny Produkt Roku 2005. Impreza Air Show jest coraz bardziej znana i co roku wzbogacana o nowe elementy, jak imprezy towarzyszące - pikniki rodzinne, różnego rodzaju targi, wystawy, masowe imprezy artystyczne (np. w 2005 roku koncert Ingrid). Również na najbliższe pokazy przygotowanych zostało wiele atrakcji (m.in. w tym roku część wystawców Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego zaprezentuje się podczas AIR SHOW 2007 na Wystawie Przemysłu Lotniczego). Więcej informacji o imprezie Air Show przeczytacie na stronie: www.airshow.sp.mil.pl