Informacje20 czerwca 2012, 00:00,

Turniej piłki nożnej - zmagania samorządowców


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Piaseczyński Orlik był 16 czerwca areną sportowych emocji dla pięciu drużyn. W sobotę przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji rozegrano Turniej Piłkarski towarzyszący Mistrzostwom Euro 2012. Udział w nim wzięły reprezentacje Gminy Piaseczno, Powiatu Piaseczyńskiego, Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie, GOSiR Piaseczno oraz firmy Sportika.

Turniej piłki nożnej - zmagania samorządowców

Turniej rozpoczęto od wspólnej rozgrzewki w rytmach zumby prowadzonej przez Izabelę Wojcieską z klubu SMECZ, dzięki której do rozgrywek przystąpiono w wesołych nastrojach.

Turniej piłki nożnej - zmagania samorządowców

Mecze rozegrano systemem każdy z każdym po piętnaście minut. Po walecznych zmaganiach najlepsza okazała się reprezentacja firmy Sportika wygrywając wszystkie mecze i tracąc tylko jedną bramkę. Być może dlatego, że w niej stanął sam Grzegorz Szamotulski, były zawodnik m.in. Legii Warszawa i reprezentacji Polski.

Turniej piłki nożnej - zmagania samorządowców

Na drugim miejscu uplasował się zespół GOSiR Piaseczno, na trzecim Straż Pożarna. Organizatorem turnieju piłki nożnej był GOSiR Piaseczno.

Turniej piłki nożnej - zmagania samorządowców
autor/źródło: Katarzyna Kondraciuk - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje18 czerwca 2012, 00:00,

Jasminum w Nowej Iwicznej - GOK Lesznowola


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza wszystkich mieszkańców na seans filmowy pachnący miłością, podczas którego będzie można obejrzeć film pt. Jasminum. Reżyseria: Jan Jakub Kolski. Seans odbędzie się 19 czerwca 2012 roku o godz. 19.00 w świetlicy GOK w Nowej Iwicznej, przy ul. Zimowej 25 c. Wstęp wolny. Zapraszam!

OBEJRZYJ FILM JASMINUM W NOWEJ IWICZNEJ

Dziejące się współcześnie "Jasminum" (łacińska nazwa jaśminu) opowiada historię tajemniczą i magiczną, pełną zmysłowych zapachów, wypełnioną szczególnym światłem jakie roztacza wokół siebie miłość. Klasztor, w którym toczy się akcja filmu, nie różniłby się od innych, gdyby nie fakt, że trzech mieszkających tam zakonników posiada pewną niezwykłą cechę. Każdy z nich pachnie innym, owocowym zapachem: jeden czeremchą, drugi czereśnią, a trzeci śliwą, a zapachy te mają szczególne właściwości...


Pewnego dnia do klasztoru przyjeżdża młoda konserwatorka malarstwa, która otrzymuje zlecenie odnowienia tamtejszych obrazów. Natasza pojawia się w Jaśminowie wraz ze swoją 5-letnią córką Gienią. Urok i dociekliwość dziewczynki wprowadzają wiele zamętu w spokojne dotąd życie mnichów. W tej historii i ludzie i budynki i zapachy mają swoje tajemnice.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie