Informacje28 sierpnia 2008, 00:00,

Turniej Piłki Nożnej oraz Turniej Siatkówki Plażowej

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria poinformował, że w najbliższą sobotę odbędą się dwa turnieje sportowe na terenie gminy. Pierwszy z nich to Turniej Piłki Nożnej, natomiast drugi: Turniej Siatkówki Plażowej. Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria, odbędzie się w sobotę 30 sierpnia 2008 roku o godz. 10:00, na stadionie w Krzakach Czaplinkowskich. Do turnieju siatkówki, zostanie zakwalifikowanych 16 par. Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila: nadstal@nadstal.waw.pl Zgłoszenia przyjmowane będą także do godz. 9.30 w dniu turnieju (jeśli nie będzie wcześniej kompletu). Wpisowe do turnieju 20 zł od pary. System rozgrywania turnieju uzależniony od ilości drużyn.

Tego samego dnia, 30 sierpnia 2008 roku na stadionach w Górze Kalwarii i Krzakach Czaplinkowskich odbędzie się również Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Do turnieju zostanie zakwalifikowanych 16 drużyn wg kolejności zgłoszeń. Zebranie organizacyjne i losowanie odbędzie się 28 sierpnia 2008 r. (czwartek) o godz. 18.00, na stadionie miejskim w Górze Kalwarii. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanych turniejach sportowych.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje28 sierpnia 2008, 00:00,

Niedzielne PIECZENIE ZIEMNIAKA w Parku w Lesznowoli

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza w niedzielę 31 sierpnia 2008 roku, na Pieczenie Ziemniaka w Parku przy ul. Słonecznej w Lesznowoli. Impreza będzie trwała w godzinach od 15:00 do 22:00. Organizatorzy w programie przewidzieli m.in.: uroczyste otwarcie ścieżki rowerowej, gry, zabawy, konkursy, występ zespołu TOPLES, zabawa z DJ. Zapraszamy na Pieczenie Ziemniaka w Lesznowoli.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola