Informacje21 kwietnia 2007, 00:00,

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Prażmów

Komisja Sportu Rady Gminy Prażmów organizuje w sezonie wiosennym 2007 roku IX Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy. W turnieju mogą brać udział drużyny gminne. Zainteresowane osoby (grupy) mogą zgłaszać maksymalnie 20 zawodników. Wiek graczy jest nieograniczony.

Zespoły zgłaszające chęć wzięcia udziału w zawodach proszone są o wpłacanie do kasy Urzędu Gminy Prażmów wpisowego w wysokości 70 złotych i składanie list zawodników w kancelarii Urzędu Gminy Prażmów.

Termin zgłaszania drużyn wraz z potwierdzeniem wpłaty wpisowego upływa 7 maja 2007 roku, o godzinie 14:00. Losowanie grup odbędzie się 14 maja 2007 roku, o godzinie 12:00 w siedzibie Urzędu Gminy Prażmów. Rozpoczęcie Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Prażmów rozpocznie się 20 maja 2007 roku (niedziela). Zawody odbywać się będą na boisku sportowym przy Szkole w Prażmowie. Zapraszamy!

Informacja Przewodniczącego Komisji Sportu Jana Grzęda pochodzi z podwarszawskiej gazety Nad Wisłą (nr 8), Głos Prażmowa.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Prażmów
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje22 kwietnia 2007, 00:00,

ZTM informuje o zmianach przystankowych w Piasecznie

W aktualnych zmianach na stronie ZTM Warszawa podana została informacja o zmianie nazwy przystanku w Piasecznie. Od dnia 21 kwietnia 2007 roku (sobota) nazwa przystanku KINO MEWA została zmieniona na KOLEJKA PIASECZYńSKA. Likwidacji ulega zawieszony od 4 maja 2006 roku przystanek WSCHODNIA 01.

źródło informacji: www.ztm.waw.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Piaseczno