Informacje24 czerwca 2013, 00:00,

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej z okazji Dni Tarczyna 2013

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza na Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Tarczynie z okazji Dni Tarczyna 2013. Zgłoszenia przyjmuje Animator Sportu do 28 czerwca 2013 roku na boisku Orlik w Tarczynie. Turniej odbędzie się 6 lipca 2013 roku. Dla zwycięzców organizatorzy przygotowali nagrody w postaci sprzętu sportowego. Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej w Tarczynie.

TURNIEJ PI£KI NOżNEJ O PUCHAR PRZEWODNICZ¡CEGO RADY MIEJSKIEJ Z OKAZJI DNI TARCZYNA 2013
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje24 czerwca 2013, 00:00,

Rajd charytatywny MAZOWIECKIE TRAWERSY dla Marcina w okolicach Góry Kalwarii

Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy w terenie na reaktywowaną imprezę o nazwie Mazowieckie Trawersy w Górze Kalwarii, która odbędzie się 29-30 czerwca 2013 roku. Impreza ma charakter charytatywny, a jej celem jest pomoc w leczeniu naszego chorego Kolegi Marcina Owczarka. Marcin od kilku lat zmaga się z chorobą nowotworową i jak do tej pory radził sobie bardzo dobrze. Pomimo choroby trzy razy pod rząd wygrał cykl rajdów Polskiej Ligi Przeprawowej. Startował z powodzeniem w Magamie, Poland Trophy, Bałtowskich bezdrożach i wielu innych rajdach. Off-road daje mu pozytywnego „kopa” i siłę do walki z chorobą.
Rajd charytatywny MAZOWIECKIE TRAWERSY dla Marcina w Górze Kalwarii

Niestety od kilku miesięcy stan jego zdrowia się pogorszył, co nie pozwala Mu nie tylko na starty w rajdach, ale również na zwykłą działalność zarobkową dzięki której można kontynuować leczenie. ( koszt to kilka tysięcy miesięcznie). Dlatego wraz z Jego przyjacielem i pilotem Krzyśkiem Pawlakiem postanowiliśmy zorganizować imprezę z której cały dochód zostanie przekazany Marcinowi. Impreza będzie miała charakter towarzyskiego rajdu. Przygotowujemy dla Was kilka OS-ów szybkościowych, próby trialowe i trawersowe oraz kilka błotnistych przejazdów. Zapraszamy wszystkich z autami 4x4 - Turystycznymi a także SUV. Dzięki pomocy Kosy (Polskie Bezdroża) przygotowujemy widokowa trasa z próbami sprawnościowymi.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej rajdu off-road: www.warka-team.pl Więcej informacji można uzyskać kontaktując się poprzez adres email: mazowieckietrawersy@warka-team.pl lub tel: Jacek Soboń +48 501 245 261
autor/źródło: Jacek Rytel