Informacje11 lipca 2007, 00:00,

Turniej piłki nożnej o Puchar Lata Gminy Tarczyn

W najbliższą niedzielę, czyli 15 lipca 2007 roku, od godziny 10:00, na boisku w Pracach Małych odbędzie się IV Turniej o Puchar Lata Gminy Tarczyn. Turniej organizuje ULKS Grom Prace Małe, pod patronatem Burmistrza Tarczyna. Podczas turnieju piłki nożnej gwarantowane są emocje sportowe pod okiem profesjonalnych arbitrów oraz zaplecze gastronomiczne. W turnieju piłki nożnej zobaczymy zespoły: Grom Prace Małe, Oldboje Prace Małe, Płomień Kotorydz, Tarpan Tarczyn.

Informacja została napisana na podstawie newsa na oficjalnej stronie Gminy Tarczyn www.tarczyn.pl Serdecznie zapraszamy na turniej piłki nożnej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje12 lipca 2007, 00:00,

Domowy Zakątek Piaseczno oferuje opiekę nad dziećmi

Otrzymaliśmy zaproszenie do Domowego Zakątku w Piasecznie. Według przesłanych do nas mailem informacji Domowy Zakątek oferuje opiekę nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Oferują: zajęcia adaptacyjne, angielski, plastyka, rytmika, angielski, gry i zabawy. Budynek znajduje się w cichej okolicy, przed którym jest duży plac zabaw.

Domowy Zakątek w Piasecznie oferuje karnety miesięczne i opiekę nad dziećmi na godziny. Koszt jednej godziny: 7 złotych. Domowy Zakątek czynny jest od poniedziałku do soboty, w godzinach: od 7:00 do 18:00. Więcej informacji otrzymacie kontaktując się z Domowym Zakątkiem osobiście lub telefonicznie.

Domowy Zakątek w Piasecznie
ul. Przesmyckiego 9
tel.: (022) 424-77-46
kom.: 0503-988-049
lokalizacja: mapa

Nasz serwis jest serwisem informacyjnym tworzonym przez mieszkańców dla mieszkańców. W związku z tym, jeżeli znacie Domowy Zakątek w Piasecznie, to zapraszamy Was do napisania nam swojej opinii w komentarzu pod informacją. Wasza opinia pomoże innym rodzicom w podjęciu decyzji o skorzystaniu z tego miejsca.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno