Informacje25 marca 2008, 00:00,

Turniej Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Gminy Piaseczno

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno organizuje Turniej Piłki Nożnej Amatorów o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Turniej odbędzie się w najbliższą sobotę 29 marca 2008 roku w GOSiR Piaseczno. Serdecznie zapraszamy wszystkie drużyny amatorskie z naszego terenu. Szczegółowe informacje na temat Turnieju Piłki Nożnej, można uzyskać u pana Krzysztofa Dudka, pod numerem telefonu: 600 589 139 Informacja o Turnieju Piłki Nożnej Amatorów o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno, pochodzi ze strony GOSiR www.gosir-piaseczno.pl (współpracują z nami)
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje25 marca 2008, 00:00,

Joy Machine, Kombinat 86, Werwolf 77 w MGOK Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza na ostre granie, podczas którego zagrają: Joy Machine, Kombinat 86 oraz Werwolf '77. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 28 marca 2008 roku o godzinie 19:00 w sali Ośrodka Kultury przy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na koncert 8 złotych. Informację o koncercie otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury Piaseczno (współpracują z nami). Zapraszamy na koncert Joy Machine, Kombinat 86 i Werwolf 77 w Piasecznie.

Joy Machine Kombinat 86 Werwolf '77

Joy Machine warszawski hard rockowy band Joy Machine powstał w roku 2006 jako projekt muzyków ze środowiska alternatywnej sceny rockowej. Zespół Joy Machine tworzą: Kamil Kondracki (gitara solowa), Jan Nawrocki (bass), £ukasz Szemraj (vokal), Piotr Sadza (gitara), Misiek Ślusarski (perkusja). Więcej informacji o zespole Joy Machine, można przeczytać na stronie internetowej: joymachine.prv.pl

Kombinat 86 to zespół grający muzykę z pogranicza hardcore i punk rock. Zespół Kombinat86 tworzą: Germud (perkusja, vocal), Jooy (vocal, bass), Krzycho (gitara, vocal), Markley (gitara, vocal). Więcej informacji o zespole Kombinat 86, można przeczytać na stronie internetowej: kbinat86

Werwolf '77 to jeden z najlepszych polskich zespołów grających starego dobrego punk rocka rodem z U.K.77. Kapela Werwolf 77 powstała w sierpniu 1976 roku w Warszawie. Więcej informacji o zespole Werwolf 77, można przeczytać na stronie: werwolf77