Informacje4 czerwca 2013, 00:00,

Turniej piłki nożnej Hubertus CUP Zalesie Górne

Zapraszamy wszystkich sympatyków dziecięcej piłki nożnej na VIII Turniej Hubertus CUP, który odbędzie się 8 czerwca 2013 roku, na boisku przy ul. Białej Brzozy w Zalesiu Górnym. £ączna ilość zawodników zgłoszonych do Turnieju to 220 dzieci z okolic Zalesia Górnego, Piaseczna ale również z Warszawy. Zapraszamy do kibicowania młodym zawodnikom.

KS HUBERTUS

Terminarz meczy w poszczególnych kategoriach wiekowych:
- rocznik 2003-2004 - godz. 9.00 - 12.00,
- rocznik 2005 i młodsi - godz. 12.00 - 15.00,
- rocznik 2002 - godz. 15.00 - 18.00.

Turniej piłki nożnej Hubertus CUP Zalesie Górne

Podczas turnieju będzie można nabyć szaliki, koszulki i inne gadżety z Logo klubu HUBERTUS oraz zjeść kiełbaskę, karkówkę lub kaszankę z grilla.
autor/źródło: Zarząd Sekcji Piłki Nożnej KS HUBERTUS

Informacje4 czerwca 2013, 00:00,

Wielki Test Języka Angielskiego w Piasecznie

9 czerwca 2013 roku w Przystanku Kultura odbędzie się II edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego. Test ma charakter otwarty i jest skierowany do mieszkańców Piaseczna powyżej 8 roku życia. Wielki Test Języka Angielskiego patronatem honorowym objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Patronat Edukacyjny nad wydarzeniem sprawuje Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych i Patronat Metodyczny wydawnictwo Macmillan. Piaseczno zna angielski! Udowodnijmy to!

WIELKI TEST JęZYKA ANGIELSKIEGO W PIASECZNIE

Patronatem honorowym wydarzenie objął Burmistrz Miasta i gminy Piaseczno, Centrum Kultury w Piasecznie. Sponsorem nagród jest Egurrola Dance Studio w Kontancinie i MA£A LINGUA & LINGUA TEENS SPACE oraz LINGUA NOVA. W wydarzeniu mogą brać udział dzieci, młodzież i dorośli. Wielki Test Języka Angielskiego organizowany w niedzielę promuje alternatywną formę spędzenia wolnego czasu całą rodziną. By wziąć udział w teście należy się zgłosić za pomocą strony internetowej piaseczno.znaangielski.pl W zeszłym roku poziom Piaseczna został określony na poziomie B2! Sprawdźmy nasze postępy!

Organizując Wielki Test Języka Angielskiego chcemy:
- umożliwić mieszkańcom Piaseczna nieodpłatne sprawdzenie swoich kompetencji językowych;
- uczulić mieszkańców Piaseczna na konieczność zaznajomienia się z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy (CEFR), który stworzony został w celu ustalenia jednolitych kryteriów oceny znajomości języka i umiejętności językowych Europejczyków, uczących się danego języka;
- promować konieczność ustawicznego kształcenia językowego;
- w przybliżeniu stwierdzić na jakim poziomie zaawansowania Polacy znają angielski;
- przedstawić opinii publicznej uśrednione przybliżone wyniki dla poszczególnych miast Polski oraz dla całego kraju.

WIELKI TEST JęZYKA ANGIELSKIEGO W PIASECZNIE

Polacy napiszą test wielokrotnego wyboru. Uczestnicy od lat 13 (pierwsza klasa gimnazjum) napiszą test, który określi ich poziom na skali CEFR. Dzieci w wieku szkoły podstawowej napiszą test sprawdzający ich obecne podstawowe umiejętności językowe.
autor/źródło: ANITA KOZ£OWSKA - MA£A LINGUA & LINGUA TEENS SPACE szkoła języków obcych dla dzieci i młodzieży LINGUA NOVA szkoła języków obcych dla dorosłych