Informacje19 czerwca 2013, 00:00,

Turniej Piłkarski im. Kazimierza Górskiego o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria

W najbliższą sobotę 22 czerwca 2013 roku w godzinach 9.00-16.00 na stadionie Miejskim w Górze Kalwarii oraz na Krzakach Czaplinkowskich, odbędzie się XVIII Turniej Piłkarski Dzieci do lat 13 im. Kazimierza Górskiego o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. W tym będącym jednym z najstarszych turniejów dziecięcych na Mazowszu rywalizować będzie 25 zespołów chłopców i 8 dziewcząt między innymi z Warszawy, Radomia, Piaseczna, Konstancina, Warki, Wilanowa i innych mniejszych miejscowości z sąsiednich gmin. Gminę Góra Kalwaria reprezentować będą kluby: MKS Korona Góra Kalwaria, KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie oraz UKS TKM Kąty.

TURNIEJ PI£KARSKI IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY GÓRA KALWARIA

Zawodnicy rywalizować będą nie tylko o okazałe puchary i medale ale również i atrakcyjne nagrody rzeczowe takie jak: profesjonalne-piłkarskie torby, komplety strojów piłkarskich czy piłki nożne. Wszystko dzięki sponsorom którzy pomogli zorganizować kolejną edycję tego sportowego wydarzenia: MAZOVIA Bank Spółdzielczy w Górze Kalwarii, OLBUD, TIP-TOP, AGROPOL, PODZAMCZE, SAM U JACKA, A-PRO –hurtownia elektryczna, SIKORA S.-instalatorstwo elektryczne, PIEKARNIA BUGNO, STUDIO MEBLI KUCHENNYCH-Pietrzak A., SPORTIKA. Impreza odbędzie się pod patronatem burmistrza. Organizatorami są: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii współorganizatorami: MKS Korona Góra Kalwaria oraz KS Krzaki Czaplinkowskie. Zapraszamy do kibicowania!
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje19 czerwca 2013, 00:00,

SOBOTNI PCHLI TARG W JÓZEFOS£AWIU

Zapraszam serdecznie Mamy i Tatusiów oraz Dzieci na DZIECIęCY PCHLI TARG, który odbędzie się 22 czerwca 2013 roku w godz. 12.00-15.00 na terenie Baru GARAż przy ul. Ogrodowa (pomiędzy ul. Olchową a Migdałową) w Józefosławiu. Zbliżają się wakacje. A po wakacjach okazuje się, że dzieci urosły, bo spodnie za krótkie, a w kącie stoi karton z zabawkami, którymi dziecko już dawno przestało się bawić. Co zrobić z rzeczami, żeby uwolnić w domu trochę miejsca i mieć letni czas na odpoczynek, a nie na robienie porządków w dziecięcych pokoikach? Przynieście zbędne ubranka, zabawki i akcesoria na Pchli Targ. Przejrzyjcie również swoje rzeczy. Tutaj będzie można je sprzedać za przysłowiowy grosz lub wymienić na inną potrzebną rzecz. Pamiętajcie jednak, aby były one w dobrym stanie - ubranka uprane, zabawki czyste i sprawne. Takie, jakie sami chcielibyście zabrać do domu.

PCHLI TARG W JÓZEFOS£AWIU

Pozwólcie dzieciom przygotować stoisko i prowadzić sprzedaż (oczywiście pod okiem dorosłego). Pomóżcie zrozumieć im, dlaczego ten sposób pozbywania się rzeczy jest ekonomiczny i ekologiczny. Przekonajcie, że Pchli Targ jest bardzo modny. Osoby, które chciałyby coś kupić, również mile widziane. Zapraszajcie rodzinę, sąsiadów, znajomych. Będzie świetna okazja do integracji i nawiązania nowych kontaktów. Garażowy targ zakończy się LOSOWANIEM ciekawych nagród. Wśród nich sesja coachingowa ufundowana przez firmę Family Coaching. Informacje i zapisy na Dziecięcy Pchli Targ: szafing@casualkids.pl, tel. 502 43 89 23 Czekam na Was! Do zobaczenia na Pchlim Targu w Józefosławiu.
PCHLI TARG W JÓZEFOS£AWIU
autor/źródło: Ania Kośmicka