Informacje2 grudnia 2017, 09:30,

Turniej Młodzików Piłka Ręczna Uzależnia w Mysiadle

UKS Szczypiorniak Lesznowola pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Prezesa Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Starosty Powiatu Piaseczyńskiego, Wójta Gminy Lesznowola organizuje I Ogólnopolski Turniej Młodzików PIŁKA RĘCZNA UZALEŻNIA. Liczba uczestników: około 230-250 (zawodnicy i trenerzy). Zawody odbędą się 2 i 3 grudnia 2017 roku. Miejsce rozgrywek: Mysiadło. Zapraszamy na Turniej Młodzików Piłka Ręczna Uzależnia w Mysiadle.

TURNIEJ MŁODZIKÓW PIŁKA RĘCZNA UZALEŻNIA W MYSIADLE

Informacje2 grudnia 2017, 09:00,

Kraina Św. Mikołaja - Kiermasz Świąteczny w Piasecznie

2 grudnia 2017 roku zapraszamy serdecznie i tradycyjnie do Szkoły Podstawowej nr 5 Piaseczno przy ul. Szkolnej 14 na wspaniałą Krainę Św. Mikołaja. Wydarzenie rusza o godz. 10.00. Podczas wydarzenia czeka nas wiele atrakcji. Oczywiście świątecznych! Mikołaj ma wiele niespodzianek, elfiki już szykują prezenty. Bądźcie pewni, że jak zawsze na stoiskach kiermaszowych czeka na gości prawdziwy zawrót głowy.

KRAINA ŚW. MIKOŁAJA - KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W PIASECZNIE