Informacje2 grudnia 2017, 09:30,

Turniej Młodzików Piłka Ręczna Uzależnia w Mysiadle

UKS Szczypiorniak Lesznowola pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Prezesa Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Starosty Powiatu Piaseczyńskiego, Wójta Gminy Lesznowola organizuje I Ogólnopolski Turniej Młodzików PIŁKA RĘCZNA UZALEŻNIA. Liczba uczestników: około 230-250 (zawodnicy i trenerzy). Zawody odbędą się 2 i 3 grudnia 2017 roku. Miejsce rozgrywek: Mysiadło. Zapraszamy na Turniej Młodzików Piłka Ręczna Uzależnia w Mysiadle.

TURNIEJ MŁODZIKÓW PIŁKA RĘCZNA UZALEŻNIA W MYSIADLE

Informacje2 grudnia 2017, 18:00,

SPEKTAKL WYBUCH w Konstancinie Jeziornie

2 grudnia 2017 roku o godz. 19.00 odbędzie się Spektakl grupy teatralnej Konstancińskiego Domu Kultury AD REM w reżyserii Ewy Cielesz. Przejmujące studium charakterów i reakcji ludzi w obliczu tragedii, jaką jest eksplozja na peronie dworca kolejowego. Uwięzieni podróżni nie mają możliwości wydostania się z zasypanego podziemia. Nadzieja na pomoc z zewnątrz, próba zorganizowania się w ekstremalnych warunkach, wreszcie zaskakująca wiadomość dają obraz zachowań ludzkich w niecodziennej sytuacji. Interesujące postaci, świetna gra aktorów, wciągająca i zaskakująca fabuła to wybuchowa mieszanka, które gwarantuje teatralne emocje na najwyższym poziomie. Obsada: Anna Janczak, Marcin Janczak, Katarzyna Sosnowska, Paweł Pocztarski, Szymo Śliwiński, Wioleta Kogut, Robert Kogut, Michał Kędryna, Katarzyna Łokieć, Rafał Łukaszewicz, Anna Cielasz.

SPEKTAKL WYBUCH W KONSTANCINIE JEZIORNIE

Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Cena biletu 10 zł. Serdecznie zapraszamy.