Informacje27 października 2015, 17:35,

Turniej Miast Zumi - zagłosuj na swoje miasto w turnieju Zimi

Lokalizator internetowy Zumi zaprasza do udziału w Turnieju Miast – rankingu, w którym mieszkańcy głosują na najlepsze miejscowości w Polsce. Najbardziej aktywne miasta mogą wygrać kampanie promocyjne w serwisie Zumi oraz portalu Onet.pl.

Turniej Miast 2015 to już trzecia edycja rankingu organizowanego przez lokalizator Zumi. W ubiegłym roku najbardziej aktywnymi miastami były Gołdap, Sejny i Szydłowiec. Ich mieszkańcy wzajemnie się aktywizowali, udostępniając informacje o turnieju, a władze miast promowały ranking na swoich stronach. To była prawdziwa powszechna mobilizacja!

Turniej Miast Zumi - zagłosuj na swoje miasto w turnieju Zimi

W tym roku w rankingu nagrodzonych zostanie osiem miast, spośród 335 miast powiatowych. Trzy główne nagrody – 99-procentowy rabat na kampanie promocyjne w serwisie Zumi oraz portalu Onet.pl – zdobędą najbardziej aktywne miejscowości. Każde miasto ma równe szanse – w rankingu stosowana jest zasada proporcji liczby głosów do liczby mieszkańców miejscowości.

Dodatkową nagrodą, także w postaci rabatu na kampanię promocyjną, zostanie uhonorowane miasto, które zdobędzie najwięcej głosów w rankingu w ogóle.

Tegoroczny Turniej Miast promuje także miasta ekologiczne, przyjazne turystom, aktywne biznesowo oraz najbardziej bezpieczne – mieszkańcy mogą głosować na swoje miejscowości także w tych kategoriach. Zwycięzcy otrzymają rabat na działania promocyjne w serwisie Zumi oraz portalu Onet.pl, a także certyfikat potwierdzający zdobycie nagrody.

Internauci mogą także wziąć udział w konkursie fotograficznym. To szansa na pokazanie swojego miasta na zdjęciach. Zwycięskie fotografie zostaną opublikowane na stronie głównej serwisu Zumi i będą ilustrować miejscowości, w których zostały zrobione. Autorzy najlepszych zdjęć mogą liczyc na nagrody.

Głosowanie trwa do 25 listopada 2015 r. Więcej informacji turniejmiast.zumi.pl

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=26&t=10598
Informacje30 października 2015, 19:30,

Nic tu nie jest przypadkiem - recital autorski Małgorzaty Duk-Nowosad

30 października 2015 roku o godz. 19.30 odbędzie się recital autorski Małgorzaty Duk-Nowosad pn.: Nic tu nie jest przypadkiem. Miejsce: Sala Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Recital autorski Małgorzaty Duk-Nowosad, akompaniament: Adam Rossa. Zapraszamy serdecznie mieszkańców.

NIC TU NIE JEST PRZYPADKIEM - RECITAL AUTORSKI MAŁGORZATY DUK-NOWOSAD

Małgorzata Duk - Nowosad absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. 11 lat była solistką Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego (musicale, rozrywka). Współpracowała z muzykami oraz wokalistami reprezentującymi czołówkę polskiej sceny muzycznej, jako chórki towarzyszące. Od zawsze jednak wierna balladzie, piosence poetyckiej. Jest laureatką min. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Studenckiej "Łykend" we Wrocławiu, "Recital" w Siedlcach czy Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych w Olsztynie, chórki towarzyszące. Ma jeszcze parę marzeń i je realizuje. Wokalistka z pasją nauczania.

Małgorzata Duk - Nowosad

Redakcja, 16 lipca 2019