Informacje11 marca 2007, 00:00,

Turniej halowej piłki nożnej amatorów o puchar Burmistrza

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie zaprasza wszystkich na turniej halowej piłki nożnej amatorów o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Turniej odbywa się w hali sportowej GOSiR przy ulicy Gen. Wł. Sikorskiego 20, w godzinach 9:00 - 17:00.

Informacja pochodzi z plakatów informacyjnych przy bazarku w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński

Informacje12 marca 2007, 00:00,

Bajkowy Labirynt - rozrywka dla dzieci w Piasecznie

Rodzice, którzy zastanawiają się jak zapewnić swojemu dziecku rozrywkę w Piasecznie, mogą zabrać swoją pociechę do Bajkowego Labiryntu, który mieści się w budynku Fashion House Outlet Centre w Piasecznie. Akademia Dobrej Zabawy Bajkowy Labirynt to wyjątkowe miejsce, gdzie nasze dzieci przez 7 dni w tygodniu mogą spędzić wspaniale czas, pod opieką wykwalifikowanych opiekunek, a my (rodzice) w tym czasie spokojnie zrobimy zakupy w markowych sklepach znajdujących się na terenie Fashion House.

Akademia Dobrej Zabawy Bajkowy Labirynt
kliknij aby powiększyć

W Bajkowym Labiryncie dobra zabawa naszych dzieci jest gwarantowana. Nasze dzieci znajdą tam basen pełen kolorowych piłeczek, magiczny tunel, zjeżdzalnie, pojazdy na akumulator, kącik do rysowania i zabawy, bajeczną salę na niezapomniane urodziny i wiele innych atrakcji, które na pewno zostaną zauważone przez nasze dzieci. Przetestowaliśmy to miejsce już nie raz i za każdym razem nasz syn wychodzi od nich szczęśliwy.

Akademia Dobrej Zabawy Bajkowy Labirynt w swojej ofercie oferuje również pomoc w zorganizowaniu u nich urodzin naszego dziecka. Dzięki temu możemy zaoszczędzić sobie pracy i uniknąć w domu bałaganu. Bajkowy Labirynt oferuje bajecznie udekorowaną salę na niezapomniane urodziny. Dziećmi zajmą się profesjonalni animatorzy, którzy sprawią, że urodziny okażą się wyjątkowe i niezapomniane.

Bajkowy Labirynt, ul. Puławska 42 e, 05-500 Piaseczno, tel.: 0 788 176 119, e-mail: bajkowylabirynt@ro-an.com.pl (budynek Fashion House fashionhouse.pl/Piaseczno).

Dojazd do Fashion House Outlet Centre w Piasecznie

Informacja: jeżeli znacie inne miejsca na terenie powiatu piaseczyńskiego przeznaczone na rozrywkę dla naszych dzieci, to napiszcie nam o tym na adres redakcji: info@powiat-piaseczynski.info Z chęcią opiszemy takie miejsca w naszym serwisie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński