Informacje16 czerwca 2008, 00:00,

Tuan Club w Józefosławiu - prośba o wypełnienie ankiety

Kilka miesięcy temu, informowaliśmy Was o nowo powstającej hali sportowej z budynkiem klubowym Tuan Club w Józefosławiu. Firma, jest teraz w trakcie opracowywania modelu funkcjonowania usług w klubie TUAN. Twoje uwagi i opinie, pozwolą im lepiej zaspokoić potrzeby klientów. Tuan Club przygotował specjalną ankietę i prosi mieszkańców o udzielenie odpowiedzi na pytania w niej zawarte: ANKIETA TUAN CLUB. W zamian za wypełnienie ankiety, na wskazany w ankiecie adres e-mailowy zostanie wysłane zaproszenie na jedną godzinę bezpłatnych zajęć oferowanych w klubie Tuan Club. Zaproszenie będzie można wykorzystać w pierwszym miesiącu działalności klubu. Ilość miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do wypełnienia ankiety Tuan Club.

WYPE£NIJ ANKIETę

Informacja powiązana tematycznie: Budują klub rekreacyjno sportowy Tuan Club w Józefosławiu oraz zachęcamy do przyłączenia się do rozmowy na forum e-mieszkańców: Budowa Hali Sportowej z Budynkiem Klubowym Józefosław.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje13 czerwca 2008, 00:00,

CHARYTATYWNY FESTYN INTEGRACYJNY Władysławów

Firma Human Assets Agnieszka Kumor i Viotetta Majewska (hipoterapeuta) oraz Fundacja Integracyjna MajKum Hipoterapia serdecznie zapraszają na CHARYTATYWNY FESTYN INTEGRACYJNY W£ADYS£AWÓW, który odbędzie się w sobotę 14 czerwca 2008 roku o godzinie 11:00 w malowniczej miejscowości Władysławów (gmina Lesznowola). Zobacz miejscowość na mapie: dojazd. Bilet wstępu na festyn kosztuje 25 zł, ulgowy 12 zł (dzieci powyżej 12 lat), natomiast osoby niepełnosprawne oraz dzieci do 12 lat - wstęp wolny. W celu otrzymania większej ilości informacji, zachęcamy do kontaktu z Fundacją Integracyjną MajKum Hipoterapia Władysławów e-mail: majkum@poczta.onet.pl oraz tel. 0607 446 819 (ulotka). Serdecznie zapraszamy mieszkańców na Charytatywny Festyn Integracyjny we Władysławowie.

CHARYTATYWNY FESTYN INTEGRACYJNY W£ADYS£AWÓW

Charytatywny Festyn IntegracyjnyWładysławów program objęty ceną biletu: zabawy rodzinne, konkursy prowadzone przez firmę SYNTON, oprowadzanki na koniu, konkursy jeździeckie, prezentacja osiągnięć dzieci uczestniczących w zajęciach hipoterapeutycznych prowadzonych przez panią Violettę Majewska, konkurs wędkarski, pokaz skoków przez przeszkody, pokaz jazdy ułańskiej w wykonaniu Tomasza Szulborskiego, kadryl na koniach (wykonuje duet Ewa Kania i Elżbieta Pryka), aukcja grafik znanego malarza koni Bogusława Lustyka, pokaz mody dziecięcej znanych projektantów połączony z aukcją oraz pokaz sztucznych ogni.

FUNDACJA INTEGRACYJNA MAJKUM HIPOTERAPIA CHARYTATYWNY FESTYN INTEGRACYJNY W£ADYS£AWÓW

Oprócz tego, organizatorzy przygotowali na festyn dodatkowo wiele atrakcji, które nie zostały objęte ceną biletów, m.in.: zjeżdżalnia gigantyczna 9-metrowa, możliwość korzystania z ogromnej trampoliny, karuzela dla malutkich dzieci, byk rodeo dla wszystkich oraz przyjemności dla podniebienia, czyli niebiańska wata cukrowa zimne lody, ciepłe gofry, jedzenie z grilla i oczywiście piwo. W trakcie Charytatywnego Festynu Integracyjnego czynne będzie stoisko z akcesoriami jeździeckimi, czyli coś dla konia i coś dla jeźdźca. Atrakcji będzie jeszcze więcej, ale o tym, co jeszcze ciebie czeka, przekonaj się osobiście i przyjedź do miejscowości Władysławów na Charytatywny Festyn Integracyjny. Serdecznie zapraszamy na sobotni festyn.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Lesznowola Władysławów