Informacje28 stycznia 2017, 20:20,

Tu mieszkam - tu płacę podatki


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Jeżeli gmina Tarczyn jest miejscem, gdzie mieszkasz i gdzie chcesz żyć coraz wygodniej i bezpieczniej, rozlicz PIT w swojej gminie – w ten sposób przekażesz część podatku na jej rozwój. Nie musisz być zameldowany w gminie Tarczyn, by znaczna część Twojego podatku zasiliła jej budżet. Wystarczy, że mieszkasz w naszej gminie i w swoim zeznaniu podatkowym wpiszesz gminny adres.

TU MIESZKAM - TU PŁACĘ PODATKI

Twój podatek ma wpływ na poprawę warunków Twojego życia – budowę dróg, kanalizacji, wodociągów, unowocześnianie szkolnictwa, rozwój infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej a także na działalność kulturalną. Pamiętaj! Razem tworzymy naszą Gminę.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje31 stycznia 2017, 18:30,

Spotkanie z posłami młodej opozycji #WolneMedia w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

31 stycznia 2017 roku w godzinach 18:30 - 20:00 odbędzie się spotkanie z posłami młodej opozycji #WolneMedia. Miejsce: Studio Besta (za Kauflandem) ul. Elektryczna 2A w Piasecznie. Wstęp wolny! Spotkanie z posłami młodej opozycji, którzy w trudnym okresie świąteczno-noworocznym walczyli o #WolneMedia w Sejmie RP, prowadzili z niego bezpośerdnią relację i wygrali! Michał Szczerba, Sławomir Nistras, Rafał Trzskowski, Kinga Gajewska-Płochocka, Cezary Tomczyk, Arkadiusz Myrcha.

SPOTKANIE Z POSŁAMI MŁODEJ OPOZYCJI #WOLNEMEDIA W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie