Informacje18 maja 2007, 00:00,

Trzecia wyprzedaż garażowa odbędzie się na Dzień Matki

Ze względu na duże powodzenie wcześniejszych wyprzedaży zapraszamy na kolejna - trzecią już wyprzedaż garażową, która odbędzie się w następny weekend, czyli 26 i 27 maja 2007 roku, w godzinach: od 10:30 do 16:00 w Chylicach (Konstancin-Jeziorna) przy ulicy Broniewskiego 2A. Tym razem pośród ponad 2000 ceramicznych wyrobow znajdziecie: doniczki, wazony, butle, tacki, figurki ogrodowe, sloniki, miski, porcelane.

Na tej wyprzedaży pojawią się również wyroby do samodzielnej dekoracji: budda, doniczki, sloniki etc. Kup taki wyrób i sam zdecyduj, jaki nadasz mu wygląd. Figurka ogrodowa tygodnia bedzie żaba - cena regularna 36,60 zł na naszej wyprzedaży 20,00 zł. Figurki są wykonywane w 100% ręcznie z wysokiej jakości surowców (nie są to figurki gipsowe ani gliniane). Figurki malowane są ręcznie ekologicznymi farbami. Oczka na figurkach malowane są w 3 etapach. W szerokiej gamie wyrobów ogrodowych znajdą Państwo: jeże, żaby, żółwie, pszczoły, gnomy, grzybki, dżdżownice, biedronki itp.

Zdjęcie z wyprzedaży garażowej z dnia: 12 i 13 maja 2007
kliknij aby powiększyć

Na najbliższej trzeciej już wyprzedaży będzie ponad 600szt doniczek. Wszystkie przecenione od 20% do 90% w zaleznosci od serii i gatunku. W asortymencie ceramiki znajda Państwo bogaty wybór doniczek do wnętrz oraz donic ogrodowych, gotowe zestawy doniczek z kaktusem (nie sukulentem), świeczniki, serwetniki, wazony do suchych kompozycji w różnorodnej gamie kształtów oraz w wielu opcjach kolorystycznych.

Pamiętajcie, że 26 maja jest Dzień Mamy: wybierając upominek, szczególnie dla osoby bliskiej naszemu sercu. Pragniemy, aby był on niepowtarzalny, wyjątkowy, niezapomniany. Niestety często w gąszczu codziennych spraw zdarza nam się zapomnieć o urodzinach, imieninach, rocznicy, czy nawet czasami Dniu Mamy. U nas znajda Państwo mnóstwo unikatowych wysokiej jakości gwarantujemy niepowtarzalność wyrobu oraz to ze wszystko, co Państwo nabywacie jest w 100% wykonane ręcznie. W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór ceramicznych: mis, wazonów, butli, kominków zapachowych, flakonów, tac, kielichów, świeczników, popielniczek. Ceny wyrobów na 3ciej wyprzedazy pierwszy raz juz od 50 groszy.

Również na naszej wyprzedaży zapisy na indywidualne zajecia z ceramiki (max do 4 osób). Część asortymentu można zobaczyć na stronie internetowej: sharmlover. Chcesz uzyskać więcej informacji zadzwoń: 0506 504 833 lub napisz na adres mailowy: kasiahendren@hotmail.com

Powyższą informację o wyprzedaży otrzymaliśmy mailem od Kasi Hendren. Poprzednie informacje o wyprzedaży garażowej: wyprzedaż garażowa wyrobów dekoracyjnych i ogrodowych (2007-04-19), oraz kolejna wyprzedaż garażowa już w najbliższy weekend (2007-05-08).

Jeżeli wiecie o jakimś wydarzeniu, które ma mieć miejsce w naszym regionie, lub sami coś organizujecie to poinformujcie nas o tym wysyłając informację mailem na nasz adres: info@powiat-piaseczynski.info, lub pisząc nam o tym na forum mieszkańców. Z przyjemnością umieścimy informację w naszym serwisie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin Jeziorna

Informacje18 maja 2007, 00:00,

Rodzinne nurkowanie z Individi Adventure Club i GOSiR

Individi Adventure Club i GOSiR Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno zapraszają na bezpłatne rodzinne nurkowanie, które odbędzie się 26 maja 2007 roku, w godzinach od 12:00 do 14:00 na basenie GOSiR w Piasecznie, przy ulicy Sikorskiego 20. Najbliższy Dzień Matki możesz spędzić rodzinnie nurkując na piaseczyńskim basenie.

Rodzinne nurkowanie z Individi Adventure Club i GOSiR Piaseczno

W programie rodzinnego nurkowania organizatorzy przygotowali: pierwsze próbne nurkowanie, zabawa z maska i fajka, nauka puszczania babelków oraz swobodnego oddychania pod woda. Przyjdź na spotkanie z podwodną przygodą. Wejście na basen GOSiR zgodnie z cennikiem pływalni.

Więcej informacji uzyskacie u organizatorów rodzinnego nurkowania: Individi Adventure Club (telefon: (022) 499 29 00; strona internetowa: www.individi.pl), oraz GOSiR Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno (telefon: (022) 716 66 00, 716 66 01; strona internetowa: www.gosir-piaseczno.pl). Serdecznie zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno