Informacje21 sierpnia 2016, 16:00,

Trzeba marzyć - koncert letni w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


21 sierpnia 2016 roku o godz. 16.00 zapraszamy na koncert letni pn.: TRZEBA MARZYĆ. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy w Konstancinie. Wstęp wolny. Będzie to koncert najpiękniejszych piosenek Jonasza Kofty i Jana Wołka, do których muzykę skomponował wybitny aranżer i gitarzysta, Janusz Strobel.

TRZEBA MARZYĆ - KONCERT LETNI W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

TRZEBA MARZYĆ to poetycko opowiedziany recital o miłości, marzeniach i tęsknocie. Słuchaczy uwodzą niezwykłe melodie Janusza Strobla (który zagra na gitarze), wirtuozeria Andrzeja Jagodzińskiego oraz doskonałe, niewydumane interpretacje Nuli Stankiewicz. Subtelna Artystka, obdarzona poczuciem humoru i nawiązująca świetny, ciepły kontakt z publicznością, przepięknie i prosto śpiewa o tym, co w życiu najważniejsze.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 sierpnia 2016, 07:00,

2 Amatorskie Zawody w Kajakarstwie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Trwają zapisy na II amatorskie zawody w kajakarstwie na zalewie w Zalesiu Dolnym. Zawody odbędą się 17-18 września 2016 roku. Na zalewie AMO w Zalesiu Dolnym odbędą się zawody na dwóch dystansach 200 i 800 metrów w 8 kategoriach. Nowością w tej edycji jest sztafeta 4 x 200 metrów w jedynkach. Drużyna składa się z dwóch kobiet i dwóch mężczyzn.

AMATORSKIE ZAWODY W KAJAKARSTWIE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

SOBOTA 17.09.2016
200 metrów
JEDYNKI męskie i żeńskie
DWÓJKI męskie, żeńskie i pary mieszane

NIEDZIELA 18.09.2016
800 metrów
DWÓJKI męskie, żeńskie i pary mieszane
Sztafeta mieszana 4 x 200 metrów (dwie kobiety i dwóch mężczyzn)

AMATORSKIE ZAWODY W KAJAKARSTWIE

Maksymalna ilość w każdej kategorii to 24 załogi. Przy pełnej obsadzie kategorii gwarantowane są 3 starty bez względu na wynik w poszczególnych wyścigach. Istnieje możliwość wystartowania w kilku kategoriach. Koszt: jedynki 60,00 złotych; dwójki 80,00 złotych. Cena obejmuje udział w zawodach oraz pakiet startowy. Pierwszy termin zapisów gwarantujący rozmiarówkę 04.09.2016 Ostateczny termin zapisów 11.09.2016 Formularz zgłoszeniowy jest na stronie: kajakkajaki.pl/zawody.html Wszelkie zapytania należy kierować do organizatorów zawodów: www.facebook.com/Jakkajaki lub pracownia@wytworniapomyslow.com.pl

AMATORSKIE ZAWODY W KAJAKARSTWIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie