Informacje16 czerwca 2008, 00:00,

Trio Ścierański Raduli Biskupski Wtorek Jazzowy Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Wtorek Jazzowy, który odbędzie się 17 czerwca 2008 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49. Na wtorkowym koncercie zagra super trio w składzie: Krzysztof Ścierański (gitara basowa), Marek Raduli (gitara), Piotr Biskupski (perkusja). Wstęp na jazzowy koncert kosztuje 15 zł. Zapraszamy na Jazzowy Wtorek do Ośrodka Kultury Piaseczno. Kilka słów o członkach jazzowego trio, które zagra w Piasecznie:

Wtorek Jazzowy Piaseczno - Marek Raduli, Krzysztof Ścierański, Piotr Biskupski

Krzysztof Ścierański (gitara basowa) rozpoczął swą muzyczną drogę jako gitarzysta basowy około 1973 roku. £ącząc gitarę basową z różnymi urządzeniami elektronicznymi, jak harmonizer, delay czy syntezator, a także stosując specjalne techniki gry, tworzy Ścierański własny, oryginalny świat dźwięków, który frapuje szerokie kręgi słuchaczy w różnym wieku, nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Krzysztof Ścierański koncertuje solo i w towarzystwie swoich przyjaciół. Więcej informacji o Krzysztofie Ścierańskim znajdziecie na stronie: www.scieranski.com.pl

Marek Raduli (gitara) to polski gitarzysta, aranżer, kompozytor, uznany muzyk sesyjny. W swojej karierze solowej związany z takimi gatunkami muzycznymi jak jazz, jazz rock czy blues. Karierę zaczynał w opolskim środowisku, przez pewien czas grał na gitarze i perkusji w jednym z pierwszych składów TSA. W 1982 roku, już jako gitarzysta, związał się na kilka lat z pop-rockowym zespołem Banda i Wanda. W latach 90. był członkiem m.in. Bajmu i grupy Tadeusza Nalepy, jako muzyk sesyjny udzielał się też w wielu innych projektach m.in. z Marylą Rodowicz i Jackiem Skubikowskim. Jednak najbardziej znany jest jako gitarzysta Budki Suflera, w której składzie występował w latach 1993 - 2003 i z którą nagrał 9 płyt. Więcej informacji o Marku Raduli przeczytacie na stronie: www.raduli.info

Piotr Biskupski (perkusja) ukończył poznańską Akademię muzyczną. Jest cenionym muzykiem studyjnym. Wraz z Mariuszem Bogdanowiczem tworzy jedną z najlepszych w Polsce sekcji rytmicznych (Mariusz Bogdanowicz Group). Występował ze Zbigniewem Namysłowskim, grał w kwartecie Tomasza Szukalskiego i w Trio Wojciecha Karolaka. Piotr Biskupski jest poszukiwanym muzykiem studyjnym, który zdobywa szerokie uznanie również jako pedagog, wykłada na kursach i warsztatach perkusyjnych i jazzowych. Jest artystą absolutnie perfekcyjnym technicznie, o niespotykanej wrażliwości. Jak mało kto potrafi wydobyć ze swego instrumentu nieskończoną paletę barw i nastrojów. Zapraszamy na Wtorek Jazzowy w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje16 czerwca 2008, 00:00,

Tuan Club w Józefosławiu - prośba o wypełnienie ankiety

Kilka miesięcy temu, informowaliśmy Was o nowo powstającej hali sportowej z budynkiem klubowym Tuan Club w Józefosławiu. Firma, jest teraz w trakcie opracowywania modelu funkcjonowania usług w klubie TUAN. Twoje uwagi i opinie, pozwolą im lepiej zaspokoić potrzeby klientów. Tuan Club przygotował specjalną ankietę i prosi mieszkańców o udzielenie odpowiedzi na pytania w niej zawarte: ANKIETA TUAN CLUB. W zamian za wypełnienie ankiety, na wskazany w ankiecie adres e-mailowy zostanie wysłane zaproszenie na jedną godzinę bezpłatnych zajęć oferowanych w klubie Tuan Club. Zaproszenie będzie można wykorzystać w pierwszym miesiącu działalności klubu. Ilość miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do wypełnienia ankiety Tuan Club.

WYPE£NIJ ANKIETę

Informacja powiązana tematycznie: Budują klub rekreacyjno sportowy Tuan Club w Józefosławiu oraz zachęcamy do przyłączenia się do rozmowy na forum e-mieszkańców: Budowa Hali Sportowej z Budynkiem Klubowym Józefosław.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno