Informacje5 kwietnia 2007, 00:00,

Triduum Paschalne w Górze Kalwarii - Święte Trzy Dni


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Przedstawiamy Wam Triduum Paschalne w Górze Kalwarii. Święte Triduum Paschalne (Święte Trzy Dni) jest to najważniejsze wydarzenie w roku liturgicznym katolików, którego istotą jest celebracja Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa. Rozpoczyna się wieczorną mszą w Wielki Czwartek, a kończy nieszporami w Niedzielę Wielkanocną.

Wielki Czwartek:
Kościół parafialny - 19:00
Kościół na Mariankach - 19:00
Dom Pomocy Społecznej - 17:30
Kościół w Czersku - 18:00

Wielki Piątek:
Droga Krzyżowa ulicami miasta - 15:00
Liturgia:
Kościół parafialny - 19:00
Kościół na Mariankach - 19:00
Dom Pomocy Społecznej - 17:30
Kościół w Czersku - 18:00

Wielka Sobota:
Święcenie pokarmów i spowiedź "na Górce" na bieżąco, na Mariankach co godzinę
Kościół parafialny - 20:00
Kościół na Mariankach - 20:00
Dom Pomocy Społecznej - 17:30
Kościół w Czersku - 18:00
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Napisz komentarz

Informacje5 kwietnia 2007, 00:00,

Finał Winter Cup ESSE modeli OFF-ROAD w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Europejskie Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych RcMonster oraz Gmina Piaseczno zaprasza wszystkich na Finał Krajowych Mistrzostw Modeli Zdalnie Sterowanych (Winter Cup ESSE) o napędzie spalinowym, który odbędzie się 14 i 15 kwietnia 2007 roku, w godzinach: 10:00 – 17:00 na torze firmowym ESSE przy ulicy Puławska 31 w Piasecznie. Wstęp jest bezpłatny.

Finał Krajowych Mistrzostw Modeli Zdalnie Sterowanych
kliknij aby powiększyć

W programie imprezy między innymi: finał w 4 klasach Modeli Zdalnie Sterowanych o napędzie spalinowym (Monster IC8MT, Truggy IC8MT truggy, Buggy IC8T, Pertol 1;5), prezentacja Modeli Zdalnie Sterowanych, oraz promocyjna sprzedaż modeli.

Dodatkowe atrakcje w finale to: wystawa motocykli Harley Davidson, wystawa quadów jednego z najlepszych team-ów w Polsce Robbo Team, wystawa samochodów przygotowanych do mistrzostw Polski w driftingu przez firmę Toma Racing, wystawa quadów i skuterów firmy Kymco, pokaz prawdziwego monstera, oraz dużo atrakcji dla dzieci np.: dmuchane zjeżdżalnie.

Samochody RC (Radio Control) to modele sterowane radiem, które precyzyjnie reagują na Państwa komendy wydawane za pomocą nadajnika. Jeśli jeszcze tego nie spróbowaliście, zapewniamy Was, że wyścig modeli RC, to jeden z najbardziej ekscytujących i wciągających sposobów spędzania wolnego czasu. Modele RC to zaawansowane technologicznie miniatury prawdziwych samochodów. Można je tuningować, zmieniać im obudowę, dostosowywać opony do nawierzchni, oraz modyfikować wszelkie parametry do swoich potrzeb. Modele RC są bardzo szybkie i na torze zachowują się jak swoje odpowiedniki w rzeczywistości. Prędkość takiego modelu, to 70 km/h w 2 sekundy.

źródło informacji: plakat final-max.jpg
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie