Informacje1 maja 2015, 19:00,

Tribute to NALEPA - koncert bluesowy

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza na koncert bluesowy: Marek Michalak and East Earth Band. Miejsce: Sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury, ul. J. Stępkowskiego 17. Sprzedaż biletów w pok. nr 101 (I piętro). Informacje o koncercie pod nr tel. 22 71 57 962 Koncert odbędzie się 1 maja 2015 roku o godz. 19.00 Cena biletu – 10 zł. Tribute to NALEPA skład: Marek Michalak-puzon, Paweł Fiodorczuk-spiew, Michał Biernacki-perkusja, Piotr Fiodorczuk-gitara, Andrzej Potęga-bass.

Tribute to NALEPA - koncert bluesowy w Tarczynie

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=21&t=11099
Informacje2 maja 2015, 09:00,

Międzynarodowe Grand Prix Piaseczna w pływaniu

W sobotę 2 maja 2015 roku odbędzie się Międzynarodowe Grand Prix Piaseczna w pływaniu. Zawody pływackie o puchar prezesa PKOL oraz puchar burmistrza zorganizowane są z okazji 15-lecia istnienia sekcji pływackiej oraz otwarcia basenu w Piasecznie. Impreza rozpocznie się o godz. 9.00 i – z przerwą obiadową pomiędzy godz. 13.00 a 15.00 – potrwa aż do godz. 19.00. W tym czasie odbędzie się wiele startów, w różnych stylach pływackich, na dystansach 50 i 100 metrów, a także mieszane sztafety.

Międzynarodowe Grand Prix Piaseczna w pływaniu

W zawodach weźmie również udział młodzież z innych miast, a dodatkowego kolorytu doda drużyna pływacka, która specjalnie na te zawody przyjeżdża do nas z partnerskiej, chińskiej gminy Huanggang. Goście z Chin przyjeżdżają tylko na trzy dni, ale w tym czasie mają zapewniony napięty program, który przygotowało dla nich biuro promocji gminy wraz z rodzicami i trenerami z MKS Piaseczno. Dzień przed zawodami piaseczyńscy i chińscy zawodnicy będą się integrować podczas ogniska na Zimnych Dołach.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=11100