Informacje23 lipca 2008, 00:00,

Tradycyjny Polski CYRK EUROPA odwiedzi PIASECZNO

W najbliższy czwartek 24 lipca 2008 roku, o godzinie 18:00 odbędzie się spektakl cyrkowy, podczas którego zaprezentuje się Tradycyjny Polski Cyrk Europa. Pokaz Cyrku Europa, odbędzie się na placu, przy skrzyżowaniu Wojska Polskiego z Okulickiego w Piasecznie. Informację o przyjeździe i występie cyrku w Piasecznie, znalazłem na plakatach rozwieszonych na terenie Piaseczna.

CYRK EUROPA

Cyrk Europa zapewnia 2 godziny wspaniałej zabawy i cyrkowych pokazów, podczas których gra orkiestra cyrkowa "Europa". W programie Cyrku Europa znajdziecie m.in.: tresurę tygrysów bengalskich, akrobatyka na linie pionowej, tresura mieszana kucy i kóz, balans ze szkłem, egzotyczny taniec z wężami, wirujące obręcze hula hop, występ Fakira, tresura wielbłądów, tresura kotów domowych, lina meksykańska, efektowna żonglerka, tresura koni. Cyrk Europa w czasie przerwy zapewnia dodatkowe atrakcje, m.in.: przejażdżki na wielbłądzie, przejażdżki na konikach, bufet z cyrkowymi pamiątkami, zwiedzanie cyrkowego zwierzyńca. Zobacz Cyrk Europa w Piasecznie.

Cyrk Europa - sezon 2006

Jeżeli byliście na występach Cyrku Europa, to prosimy o komentarze pod informację, które pomogą innym w podjęciu decyzji o skorzystaniu z oferty tego cyrku w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje23 lipca 2008, 00:00,

Piątkowa wycieczka kolejką wąskotorową z KDK Konstancin

Konstanciński Dom Kultury zachęca wszystkie dzieci i młodzież do spędzenia udanych wakacji z Konstancińskim Domem Kultury. W ramach tegorocznej akcji Lato w Mieście w Konstancinie, organizowana jest wycieczka piaseczyńską kolejką wąskotorową. Wycieczka odbędzie się w najbliższy piątek 25 lipca 2008 roku. Koszt wycieczki to 10 złotych. Zapisy przyjmowane są w filii Konstancińskiego Domu Kultury, ul. Sobieskiego 6 w Konstancinie, lub telefonicznie pod numerami: (022) 754 47 23 lub 754 06 12.

Wycieczka Piaseczyńską Kolejką Wąskotorową z KDK Konstancin

Wszystkie informacje o tematycznych wycieczkach organizowanych przez Piaseczyńskie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej, umieszczamy zawsze na naszym forum e-mieszkańców w wątku: Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa. Wszystkie osoby, które są zainteresowane bardziej szczegółowymi informacjami, na temat Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej, odsyłamy na oficjalną stronę internetową: www.kolejka-piaseczno.com Zapraszamy wszystkich na wycieczki organizowane przez Piaseczyńską Kolej Wąskotorową. Nie trać czasu i przejedź się kolejką wąskotorową! W piątek, macie okazję przejechać się nią razem z Konstancińskim Domem Kultury. Zachęcamy do skorzystania z piątkowej wycieczki.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin