Informacje22 lutego 2011, 00:00,

Tradycyjny Dobroczynny BAL DOBREJ WOLI w £azach

Zapraszamy wszystkich Zacnych ludzi do udziału w Tradycyjnym Dobroczynnym Balu Dobrej Woli, który odbędzie się 26 lutego 2011 roku (sobota) o godz. 20.00, w Hotelu Książę Józef Poniatowski w £azach (ul. Wąska 12B, gmina Lesznowola). W trakcie balu, zostaną wręczone Statuetki Dobrej Woli za 2009/2010 rok, odbędzie się aukcja dzieł sztuki, występy artystyczne i inne atrakcje.

Stowarzyszenie Dobra Wola

W ramach kwoty organizatorzy zapewniają: muzykę na żywo, napoje i specjały kuchni Hotelu Książę Józef Poniatowski, oraz wspaniałą zabawę w dobrym towarzystwie. Dochód z Balu zostanie przekazany Stowarzyszeniu Dobra Wola OPP działającemu na rzecz dzieci niepełnosprawnych i posłuży realizacji celów statutowych. Więcej o działaniach stowarzyszenia DOBRA WOLA, można przeczytać na stronie: www.dobrawola.org.pl

Chęć uczestnictwa w balu prosimy potwierdzić przekazaniem na konto Stowarzyszenia Dobra Wola BS Lesznowola 19 8022 0000 0003 3444 2000 0001 kwoty 175 zł od osoby, równoważnej cenie biletu wstępu z dopiskiem darowizna dla Dobrej Woli-bal 2011 z podaniem imion i nazwisk uczestników.

Dodatkowych informacji udzielają: MZPw GL tel. 606639933, Hotel Ks. Józef Poniatowski tel. 22 7577654, Stowarzyszenie Dobra Wola tel. 602748816 e-mail jzal@poczta.onet.pl Zapraszamy na Dobroczynny Bal Karnawałowy Dobrej Woli.
autor/źródło: Stowarzyszenie Dobra Wola OPP www.dobrawola.org.pl
Tematy:Lesznowola

Informacje23 lutego 2011, 00:00,

Tak Po Prostu czyli szanty na wesoło w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców, na szanty na wesoło z zespołem TAK PO PROSTU, czyli 2/5 załogi Wyciągniętych z Mesy. Koncert odbędzie się w sobotę 26 lutego 2011 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp 5 zł. 8Ball, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na sobotni koncert zespołu Tak Po Prostu w 8 Ball Club.

TAK PO PROSTU NA SZANTY NIGHT W 8 BALL CLUB PIASECZNO
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno