Informacje20 stycznia 2019, 11:00,

Tożsamość Piaseczna - Rodzina Bursche w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


20 stycznia 2019 roku o godz. 12.00 zapraszamy na spotkanie z cyklu: Tożsamość Piaseczna. Ludzie, Miejsca, Wydarzenia. Podczas najbliższego spotkania, będzie zaprezentowana: Rodzina Bursche w Piasecznie. Spotkanie z prof. Aleksandrem Bursche oraz Agnieszką Cubałą. Historia znanej ewangelickiej rodziny Bursche i jej związków z Piasecznem oraz opowieść o łyżwiarce Annie Bursche – jednej z bohaterek książki Agnieszki Cubały „Igrzyska życia i śmierci. Sportowcy w Powstaniu Warszawskim”. Podczas spotkania możliwość zakupu książek autorstwa Agnieszki Cubały. Koordynator - Monika Gielecińska, e-mail: monika.gielecinska@kulturalni.pl, tel. 509 687 267. Wstęp wolny. Miejsce: Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9, sala 39. Serdecznie zapraszamy.

Tożsamość Piaseczna - Rodzina Bursche w Piasecznie

TOŻSAMOŚĆ PIASECZNA. LUDZIE, MIEJSCA, WYDARZENIA... - to cykl spotkań dotyczący dziedzictwa kulturowego Piaseczna. Każde miasto ma swoją tożsamość. Składają się na nią środowisko i jego natura, społeczność, historia, kultura. Podczas cyklu spotkań „Tożsamość Piaseczna” chcemy przybliżać wszystko to, co składa się na wyjątkowy charakter Piaseczna i jego okolicy. To spotkania o materialnym i niematerialnym dziedzictwie Piaseczna – o ludziach, miejscach, wydarzeniach, zabytkach, historii, tradycji...

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 stycznia 2019, 07:00,

Zimowe warsztaty w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Pokazy filmów, zabawa w teatr, nauka śpiewu, twórcze warsztaty, czyli wszystko to, co dzieci lubią najbardziej! Jeśli szukacie pomysłu na ciekawe spędzenie czasu w mieście, przyłączcie się. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. J. Białka 9. Serdecznie zapraszamy.

Zimowe warsztaty w Górze Kalwarii

Bezpłatne wejściówki na poszczególne zajęcia i seanse można odebrać w kasie Ośrodka od 11 stycznia. Nie ma możliwości telefonicznej rezerwacji. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wypełnienie przez rodzica lub opiekuna prawnego formularza dostępnego poniżej oraz w kasie Ośrodka Kultury. Aby dać szansę skorzystania z oferty warsztatowej jak największej liczbie dzieci zmuszeni byliśmy wprowadzić pewne ograniczenia. Jedno dziecko może skorzystać maksymalnie z trzech warsztatów. Można zgłosić chęć uczestnictwa w większej liczbie zajęć – będzie ono możliwe, o ile po 21 stycznia nie zostanie wykorzystana cała pula wejściówek. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zasadami uczestnictwa w warsztatach:
Szczegółowy program
Z
asady uczestnictwa
Formularz zgłoszeniowy

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie